Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 10.7. 2017 14:13
fotbal Přiznání

Rooneyho tajemství: Celých 13 let skrýval něco nečekaného!

Wayne Rooney
Zdroj: Twitter
Wayne Rooney

Hned den po přestupu šokoval ztracený evertonský syn Wayne Rooney snad celý fotbalový svět. Z Evertonu se do Manchesteru United stěhoval v roce 2004 a zpátky se vrací po dlouhých 13 letech. Ve svém prvním rozhovoru ve staronovém klubu ale odhalil 31letý sniper jedno velké tajemství. Celou dobu, co kopal za Rudé ďábly nosil doma modré pyžamo Evertonu!

"Držel jsem to v tajnosti 13 let, ale celou tu dobu jsem doma s dětmi nosil pyžamo Evertonu," prohlásila po návratu nová evertonská 10ka. Wayne Rooney byl představen jako nová posila liverpoolského klubu včera a "domů" se vrací po hodně dlouhém čase jako legenda největšího formátu.

Nejlepší střelec Manchesteru United i anglické reprezentace v historii je teď někdo úplně jiný, než kluk, který debutoval v Premier League za Everton v 16ti letech. Už tehdy ale donutil svým rozhodujícím gólem kapitulovat slavný Arsenal.

Mladý Wayne Rooney
Zdroj: Twitter Mladý Wayne Rooney

"Cítím se v tom dresu (Evertonu) stejně jako před všemi těmi lety. Nemůžu se dočkat, až v něm vyběhnu na trávník," nechal se slyšet navrátilec. V Evertonu bude Rooney také nosit dres s číslem 10, který se stal jeho hlavním atributem.

 

Rooney se stal už šestou zvučnou posilou sedmého týmu uplynulého ročníku Premier League. Klub ale počítá i velké ztráty, opačným směrem, než Rooney, putuje obávaný ostrostřelec Lukaku, takže Rooneyho pozice se zdá jednoznačná. Opět to bude útočník č. 1!

dm TN.cz