Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 9. 2017
Podmínka Vratké manželství

Rooney musí u manželky žehlit! Proč musel kvůli ní za trenérem?

Wayne Rooney
Zdroj: Twitter/Instagram/Profimedia

Skandál kolem alkoholového večírku Wayna Rooneyho, zdá se být zažehnán. Ale manželství fotbalisty Evertonu je stále vratké. Manželka Coleen fotbalovému hříšníkovi sice odpustila, ale teď má pro to, aby manželství pokračovalo, jasnou podmínku. Chce po Rooneym, aby si udělal volno a všechno spravil.

Wayne Rooney vstoupil do měsíce září s pořádnou kocovinou a snad ještě větším průšvihem. Zatímco byla jeho těhotná manželka Coleen se svými syny na dovolené, fotbalista Evertonu popíjel v baru, kde sbalil sexy blondýnu Lauru, s 2,5 promile alkoholu v krvi usedl za volant jejího auta a k nevěře nebylo daleko. Jenže ho zadržela policie a bylo.

 

 

Manželka Coleen na vše rychle přišla díky médiím, ve kterých jí mimo jiné šokovala výpověď Laury, která přiznala, že by se s Rooneym pravděpodobně vyspala. Jenže paní Rooneyová se nad vším dokázala povznést a to především proto, že jí záleží na její rodině.

 

Rozvod tedy Coleen řešit nehodlá, ale má novou podmínku. "Požádala Wayna, aby si promluvil s trenérem Ronaldem Koemanem o vzetí si dovolené, ale neví, jestli ji dostane," uvedl pro The Sun blízký přítel rodiny Rooneyho.

 

 

Chce tak prý, aby si Wayne vzal dovolenou na to, aby mohl spravit vše, co během jednoho večera zkazil. Ale půjde to vůbec? Coleen se evidentně snaží, ještě, aby se přidal i její muž!

lju TN.cz