Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.12. 2016 13:10
UFC Comeback

Rondu čeká těžký návrat. V oktagonu ji bude čekat tato lvice! VIDEO

Ronda Rousey
Zdroj: YouTube.com

UFC 207 je už za dveřmi. Pouhé čtyři hodiny po dnešní půlnoci se letos naposledy podíváme do oktagonu. A na závěr roku nás nečeká nic menšího než dva titulové zápasy a především návrat populární Rondy Rousey. Jenže na Rondu čekalo na včerejším vážení pořádně překvapení, její soupeřka se na ni totiž pořádně připravila!

Oficiální vážení probíhá nyní zrána, ale i na něm není nouze o různé konfrontace. Tím, že zápasníci chodí v libovolném pořádí, se má zabránit různým střetům. Včera se to však nepovedlo. Horká hlava Cody Garbrandt se opět jednou neudržel a při odchodu z váhy uviděl Dominicka Cruze, kterému chtěl pořádně promluvit do duše. Zasahovat musela ochranka, která naštěstí celou věc zvládla a nedošlo k žádné úhoně. Jak vypadalo poté vážení pro diváky, se můžete podívat sami. Dana White měl totiž opět plné ruce práce.

 

 

Podobné vzrušení se čekalo i u druhého setkání účastnic titulového zápasu. Ronda se celý týden skrývala před médii a tak byli diváci řádně zvědaví, v jaké formě se ukáže. S váhou bývala šampionka problém neměla, nicméně potom se přiřítila v masce lvice její soupeřka. Amanda se na svou soupeřku dívala v masce jako na budoucí oběť. Ovšem Ronda se ani zdaleka nezalekla a slibuje velký návrat, proto se snaží věnovat všechnu energii čistě do zápasu.

 

 

 Těšíte se zase na Rondu?

 

Lukáš Zduba TN.cz
Reklama

 

Reklama