Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 1. 2017
co se stalo? nevydařený výlet

Strach o Ronalda! Vzal přítelkyni na lyže, domů je ale vezla sanitka!

Ronaldo
Zdroj: Profimedia

Cristiano Ronaldo je zamilovaný až po uši do své nové přítelkyně Geoginy Rodriguézové. Chodí s ní po nákupech, bere jí na večeře a může na ní oči nechat. V neděli se sbalili a vyrazili na do lyžařského střediska v jeho nabušeném Lamborghini, ale zpátky domů je vezla sanitka!

Ronaldo chtěl půvabné Georgině nejspíš ukázat, že umí i lyžovat a tak se jelo do pohoří Navacerrada poblíž Madridu.

 

Jenomže když už se jedenatřicetiletý hřebec a jeho krasavice na sněhu dostatečně vydováděli, chtěli odjet zpátky domů. Co čert nechtěl, nastal problém. Hvězdného Portugalce totiž rozbolelo pravé zápěstí natolik, že nemohl kroutit volantem!

 

Ale co teď, pomyslel si Ronaldo, jak se dostaneme zpátky?! Tak vzal telefon, nejspíš levou rukou, protože ta ho nebolela a zavolal na policii a asistenční službu. Policie si zraněného fotbalistu vyslechla a přepojila na záchranku a ta do hor poslala sanitku.

 

 

Do ní pak pochroumaný Cristiano a vyděšená Georgina nasedli a jelo se domů ošetřovat. Podle španělských médií měla hvězda Realu Madrid pravé zápěstí obvázané už v sobotním utkání s Malagou, protože o den dříve ho spoluhráč nakopl na tréninku.

 

Ronaldo
Zdroj: Profimedia Ronaldo trpí jako zvíře.

 

Tak snad mu nakonec ruku nemuseli amputovat a uvidíme ho opět brzy na hřišti.

mm TN.cz