Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.7. 2018 12:48
fotbal Záhada

Ronaldo v Turíně: Fanoušci měli jasno, byl to ale skutečně on?

Dvojník Cristiana Ronalda
Zdroj: Twitter
Dvojník Cristiana Ronalda

Sága okolo přestupu Cristiana Ronalda do italského Juventusu stále běží na plné obrátky a den co den novými média s novými informacemi. Poslední velkou událostí byl údajný příjezd portugalské hvězdy na turínské letiště. Fandové byli z fotek jako u vytržení, později se však ukázalo, že o slavnou CR7 se vůbec nejednalo.

Na neúspěšné tažení Ronalda s portugalskou reprezentací na mistrovství světa už se dávno zapomnělo. Teď se kolem útočníka Realu Madrid netočí nic jiného než přesun do Itálie. Prý už mezi Juve a španělským gigantem došlo k dohodě, Ronaldo už má mít také jasno, jaká částka mu bude napsána na výplatní pásce, a tak se čeká už jen na oficiality.

Jenže Ronaldo už byl podle fandů viděn i v italském velkoměstě. "Ronaldo je v Turíně, říkal jsem vám, že je to možné," napsal na twitter jeden z příznivců Staré dámy. Jenže o muž s kšiltovkou a tmavými brýlemi měl s pětinásobným vítězem Zlatého míče pramálo společného. Jednalo se totiž o Armanda Izza, italského fotbalisty, který hraje ve městě za konkurenční FC Turín.

Nutno ale říci, že podoba mezi oběma hráči byla až k neuvěření. Cristiano Ronaldo se na veřejnosti prezentuje v podobném stylu. Jediným velkým rozdílem bylo Izzovo tetování na krku. Ronaldo jako pravidelný dárce krve nemá na svém těle tetování žádné.

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia Cristiano Ronaldo

Podle všeho se ale fanoušci v Turíně Ronalda na jejich letišti dočkají. Všechno je podle nejnovějších zpráv domluvené a čeká se jen na poslední krok. I tak ale neznámý Izzo způsobil v italském městě velké pozdvižení. Co teprve když přijede Ronaldo. To bude možná v 900 tisícovém městě zavánět i malým zemětřesením.

med TN.cz