Aktualizováno 12.11. 2018 10:28
fotbal ac milán vs. juventus

Ronaldo se střetl s Higuainem! Jeden slavil a druhý běsnil vzteky

Gonzalo Higuain a Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo a Gonzalo Higuain spolu strávili čtyři roky ve španělském Realu Madrid. O uplynulém víkendu se však postavili proti sobě v italské Serii A. Zatímco Ronaldo se mohl po zápase radovat z venkovní výhry Juventusu na půdě AC Milán, Higuain nejprve neproměnil penaltu a pak byl vyloučen za nesportovní chování.

Juventus je zkrátka v laufu a do vedení šel už v 8. minutě, když síť soupeřovy branky rozvlnil Mandžukič. Vyrovnání mohl ještě do poločasu zařídit domácí Higuain, jenže proti svému bývalému klubu nastřelil pouze tyčku.

Ve druhém poločase pak přidal další gól Juventusu Ronaldo a bylo rozhodnuto. Emoce pak pochopitelně udělaly své a jeho bývalý spoluhráč z Realu to neunesl a v 83. minutě uviděl nejprve žlutou kartu za faul, ale vzápětí červenou za nesportovní chování.

14

AC Milán prohrál s Juventusem

Hodnocení:

Rozhodčímu se zkrátka nelíbilo, že Higuain fauloval hostujícího Benatiua a pak se ještě rozčiloval. "Říkal jsem mu, ať se uklidní, protože tím riskuje ještě horší trest," řekl Ronaldo po zápase pro Sky Sport Italia.

Higuain se rozčiluje poté, co uviděl žlutou a pak červenou kartu:

"On toho zase tolik neudělal, byl prostě frustrovaný z porážky. Je to pochopitelné. Doufám, že nedostane přísnější trest," prohlásil pak ještě Ronaldo o Higuainovi.

Juventus výhrou 2:0 ukončil domácí neporaziltelnost AC a nyní vede tabulku už o šest bodů před Neapolí.