Publikováno 23. 10. 2018
Liga mistrů

Ronaldo pomohl skolit United, Džeko zářil proti CSKA

Dybala vstřelil jediný gól Juventusu

Cristiano Ronaldo se vrátil na Old Trafford v dresu Juventusu a svůj milovaný klub porazil. V úvodu zápasu k tomu pomohl asistencí Dybalovi na jediný gól zápasu. Za AS Řím znovu úřadoval Džeko. Po hattricku do sítě Plzně přidal proti CSKA další dva góly a na jeden přihrál.

Džeko nastoupil do 150. zápasu v dresu AS Řím a jubileum korunoval fantastickým výkonem. Poprvé se trefil už po půl hodině hry, kdy využil krásnou přihrávku Pellegriniho. Poté zvyšoval křižnou střelou na 2:0 a po změně stran dokončil dílo přihrávkou na Ünderův gól.

Na Old Trafford se vrátil Cristiano Ronaldo a svůj milovaný klub pomohl porazit asistencí na jediný gól zápasu. V 17. minutě centroval do vápna, kde si míč našel Dybala a bez problémů zakončil.

Hoffenheim s Pavlem Kadeřábkem v sestavě prožil divoký zápas s Lyonem. Německý celek chyboval v obraně a Lyon trestal. Stejně produktivní byl ale i v útoku a díky gólu v nastavení skončil zápas 3:3. Na jeden z gólů nahrával český reprezentant.

Bayern se poslední dobou trápil a na Aténách si chtěl vylepšit reputaci. Herní převahu měl po celý zápas, dlouho ji ale nedokázal využít. Až v 61. minutě se z dorážky dokázal prosadit Martínez a ukončit střelecké trápení německého giganta. A když o chvíli později stanovil konečné skóre na 2:0 Lewandowski, bylo jasné, že tři body bude brát favorit.

Papírové předpoklady ale nedokázala využít Valencie. Ta sice šla v první půli proti Bernu do vedení díky gólu Batshuayi, jenže ve druhé části srovnal z penalty Hoarau a tak se body dělily. I díky skvělému zákroku brankáře Valencie, který dokázal Sanogovu hlavičku vytěsnit na tyč.

VÝSLEDKY LIGY MISTRŮ:

SKUPINA E: AEK Atény - Bayern Mnichov 0:2 (0:0), Ajax Amsterdam - Benfica Lisabon 1:0 (0:0)

SKUPINA F: Hoffenheim - Lyon 3:3 (1:1), Šachtar Doněck - Manchester City 0:3 (0:2)

SKUPINA G: AS Řím - CSKA Moskva 3:0 (2:0), Real - Plzeň 2:1 (1:0)

SKUPINA H: Young Boys Bern - Valencie 1:1 (0:1), Manchester United - Juventus Turín 0:1 (0:1)