Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 29. 6. 2017
Fotbalista Zase tají jméno matky

Ronaldo je otcem dvojčat, jeho přítelkyně je těhotná. Čí tedy jsou?

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia

Cristiano Ronaldo dostal od reprezentace volno a má to svůj důvod. Fotbalová hvězda z Portugalska totiž slaví narození svých dvojčat. Už teď má syna a stejně jako u něj, i u nových potomků tají jméno jejich matky. Jeho současná přítelkyně, modelka Georgina Rodríguezová, je navíc také těhotná.

Portugalsko bude hrát v Poháru FIFA o třetí místo, ale Ronaldo u toho nebude. "Byl jsem, jako vždy, k službám svému národnímu týmu, tělem i duší. A to přesto, že se mi narodili dva synové," napsala opora Realu Madrid na svůj Facebook po nepovedeném semifinále, ve kterém Portugalci podlehli Chile 0:1 po penaltách.

 

 

Ronaldo má místo zápasu o bronz namířeno domů, letí se podívat na svá novorozená dvojčata. "Přístup prezidenta fotbalové asociace mě dojal, na to nikdy nezapomenu. Jsem šťastný, že konečně mohu být se svými dětmi," napsal portugalský fotbalista.

 


Hvězda Realu Madrid má už teď sedmiletého syna Cristiana, ale jméno jeho matky dodnes tají. Stejně tak neprozradil, s kým má zmíněná dvojčata. Měl by ovšem hledat náhradní matku, která žije ve Spojených státech. Aby toho nebylo málo, Ronaldova přítelkyně Georgina Rodríguezová je rovněž těhotná, podle zahraničních webů je v pátém měsíci a měla by porodit holčičku.

lju TN.cz