Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 29. 10. 2018
Fotbal Odvážný fanoušek

Ronaldo jako prostředek pro lajky. Selfíčko přineslo tisíce sledujících

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia

Cristiana Ronalda v Manchesteru stále milují. I když za United už nehraje devět let, stále je jejich oblíbencem. Jeden z nich si po zápase s Juventusem doběhnul pro selfíčko a na instagramu sbírá desetitisíce lajků.

Zápas skupiny H v Lize mistrů skončil lépe z pohledu Cristiana Ronalda. Výběr Massimiliana Allegriho přehrál bezchybným výkonem Manchester United 1:0. Ronaldo měl několik pěkných šancí, v 52. minutě ho například našel přihrávkou Cuadrado a Ronaldo z první vypálil pod břevno. Gólman domácích David de Gea byl ale připraven a zákrokem na hranici lidských možností míč těsně vyrazil.


Zajímavá situace se ale odehrála po zápase, když se na trávník vřítilo několik fanoušků a pokusili se dostat do blízkosti portugalské megastar. Členové ostrahy samozřejmě neváhali a nezvané návštěvníky náležitě zpacifikovali. Ronaldo však všechny překvapil, když jednomu z nich podal ruku a pomohl mu na nohy. Nakonec si od něj půjčil i telefon a udělal si s ním dokonce selfie.


Ukázalo se, že onen fanoušek je přímo fascinován 33letým fotbalistou a jeho instagram je plný fotek napodobujících někdejší hvězdu Realu Madrid. Povětšinou mají jeho příspěvky jen malou sledovanost, ale "selfíčko" s jeho idolem, Cristianem Ronaldem za doprovodu ochranky, sledovanost této fotky raketově zvýšilo do statisícových čísel.

 

 

mka TN.cz