Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 5. 2017
UFC Dojemná chvilka

Romantika v UFC: Prohrála zápas, po něm požádala přítelkyni o ruku!

Jessica Andrade a její přítelkyně Fernanda
Zdroj: Profimedia/Instagram
Jessica Andrade a její přítelkyně Fernanda

Romantika a UFC, to dohromady moc nejde, ale výjimky potvrzují pravidlo. Po zápase v oktagonu by za normálních okolností po prohře Jessica Andrade velkou radost neměla. Dnes v noci tomu však bylo jinak. V pozápasovém rozhovoru totiž před celou arénou požádala svou přítelkyni o ruku.

Královnou slámové váhy zůstala i po dnešním souboji polská bojovnice Joanna Jędrzejczyk. Ta zdolala svou soupeřku z Brazílie Jessicu Andrade. Joanna se prezentovala perfektním výkonem bez jediné chybičky a celých pětadvacet minut zápas kontrolovala svými údery. Dohromady přes 140 zásahů znamenalo hladké vítězství pro Polku, která dotahuje rekord Rondy Rousey v počtu obhajob titulu. Více si přečtěte zde:

 

Prohra však Jessicu zas tak nemrzela, určitě ne tak, jako jindy. Po zápase se totiž stalo něco, co si bude pamatovat do konce života. Především tedy její přítelkyně Fernanda, kterou požádala o ruku. Dojemný moment si můžete pustit zhruba od času 3:50 ve videu níže... 

 

 

Její odpověď hala veřejně neslyšela, ale dle reakce a jejich zamilovaného vztahu asi nepochybujeme o tom, že bojovnice doma nakonec slyšela ANO. Přejeme jim hodně štěstí!

lju TN.cz