Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 1. 2017
otazníky tak jak to tedy je?

Manažer se zlobí na Schumiho rodinu: Řekněte fandům pravdu!

Michael Schumacher a Willi Weber
Zdroj: Profimedia

Pohár trpělivosti přetekl. Alespoň ten Williho Webera, někdejšího manažera jednoho z nejslavnějších automobilových závodníků historie Michaela Schumachera. Tomu se vůbec nelíbí, jak Schumiho rodina nakládá s informacemi o jeho zdravotním stavu.

Veřejnost neví o Schumacherově stavu vlastně vůbec nic. Sedminásobný světový šampión se po fatální nehodě na lyžích z konce roku 2013 léči u Ženevského jezera, ale jakékoliv dotazy na to, jak se mu daří, se odráží od zdí rodinného sídla bez odezvy.
 

A to se vůbec nelíbí Willimu Weberovi, člověku, který stál po boku Schumachera během jeho nejúspěšnějších let. Ani tak blízká osoba však o Michaelově stavu neví vůbec nic.
 

Teď už toho má ale dost. "Už dlouho tvrdím, že Schumacherova rodina neříká fanouškům celou pravdu," nechal se slyšet pro německá média a vyzval především manželku legendy motoristického sportu Corinnu. "Přišel čas nalít čistého vína," nabádá.

Leč zatím bez odezvy. Jak na tom oblíbený sportovec je, zůstane tedy asi nadále obestřeno tajemstvím a zůstane jen u spekulací. Nebo si Corinna vezme Weberova slova k srdci?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Schumacher junior jde ve šlépějích svého otce. V pouhých 17 letech bude startovat Formuli 3!

Na Facebooku Schumachera se objevila fotka, která vyvolala spoustu otázek! Je to opravdu tak, jak to vypadá?

msl TN.cz