Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 5. 2018
fotbal Peklo na zemi

Řežba na MS? Fanoušci Anglie slibují rozpoutat třetí světovou!

Fanoušci anglické reprezentace
Zdroj: Daily Star

Fotbalové mistrovství světa v Rusku sice ještě ani nezačalo, už teď ale panují oprávněné obavy, jaká atmosféra ho bude asi provázet. A to hlavně co se týče nájezdu anglických fanoušků, kteří Rusům slibují krvavou odplatu za evropský šampionát před dvěma roky ve Francii!

Pamatujete na záběry z mistrovství Evropy 2016, kde organizovaní násilníci s ruským pasem napadli na náměstí zaskočené příznivce Anglie a bili je hlava nehlava? Dva Britové skončili po jejich řádění v kómatu, desítky dalších si odnesly lehčí či těžší zranění...

Teď se ostře sledovaný šampionát bude hrát právě v Rusku a hrdí Angličané slibují, že nastal čas na odplatu! 

"Vytřeme si s vámi podlahu!" vzkázal Rusům jeden z fanoušků Albionu prostřednictvím Daily Star Online. "Jestli si někdo myslí, že se podíváme v klidu na fotbal, pak si dáme drink a pokouříme, tak takhle to určitě nebude!" přidal se další.


Že jsou ti největší raubíři z řad Angličanů v trestu a do Ruska se vůbec nedostanou, prý taktéž nepřichází v úvahu. "Jo, někteří z nás mají dlouholeté zákazy, ale my známe cestu, jak se tam dostat," vyhrožuje další z tvrdého jádra fans.

"Bude to světová válka - třetí, čtvrtá, pátá, šestá a sedmá!" korunuje silná slova dalších.

Teď je otázka, zda se jedná jen o výkřiky do tmy, nebo to Britové myslí fakt vážně. Tak jako tak je ale jisté, že domácí Rusové budou zastávat všechno, jen na ovečky na porážku... 

 

fre TN.cz