Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 12. 2017
Fotbal Otevřená zpověď

Řepka o tom, jak sbalil Erbovou: Teď bych si za to dal přes prsty!

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka
Zdroj: Profimedia
Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka

Tomáš Řepka vydal před Vánoci další peprnou knihu, ve které se objevuje spousta zajímavých příběhů z jeho dost pestrého života. V jedné z kapitol někdejší fotbalový reprezentant popisuje, jak se vůbec seznámil s bývalou manželkou Vlaďkou Erbovou a jak ji sbalil. Zpětně toho velmi lituje a raději by si dal za to přes prsty, než aby tuto chybu udělal znovu.

Na první pohled to vypadalo, jako manželství dvou zamilovaných hrdliček. Ruka v ruce, těhotenství, narození syna Markuse. Jenže málokdo věděl o nevěře a dalších věcech.

 

 

„Když si vzpomenu, jakou náhodou jsem se s ní tehdy seznámil, a že jsem si ji vlastně vybral, tak bych si nejraději dal přes prsty. Fotil jsem propagační kalendář se svým autem, a protože se fotí luxusní vozy s modelkami, ukázal jsem v katalogu na jednu s krátkými černými vlasy. Že mi tehdy ta ruka neupadla,“ popisoval Řepka v knize Děkuju to, jak si vybral svou bývalou manželku Erbovou.

 

Teď už je zase šťastný. Z mnoha problémů ho dostala jeho současná partnerka Kateřina Kristelová. Oproti tomu se svou exmanželkou takovou pohodu zdaleka neměl, i když ho zpočátku uchvátila. „Lákal mě ten adrenalin ze zakázaného ovoce. Jako milenka mi představila jiný život, než byl ten můj s manželkou Renatou. Rodinný poklidný stereotyp už mi nestačil,“ pokračoval.

 

Kdyby mohl vrátit čas, udělal by všechno jinak. „Připadám si zpětně jako pitomec. Byl jsem zamilovaný, to ano, ale do čeho a do koho? Co mě tak uhranulo?“ klade si v knize otázky Tomáš Řepka.

lju TN.cz