Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 24. 8. 2018
Fotbalista V problémech

Půjde do vězení? Můžete si vsadit. Teď ale Řepka myslí zase na fotbal

Zdroj: TV Nova

Tomáše Řepku, který si včera vyslechl nepravomocný rozsudek, čeká odpočinkový víkend. Už v neděli se například objeví jako hrající trenér v ambiciózním klubu Panthers Čelákovice. Řepka je novou tváří týmu a plakáty s pozvánkou zaplavily okolí.

Včera byl Tomáš Řepka u soudu, teď už ale nejspíš zase myslí na fotbal. V neděli má totiž vyběhnout na hřiště k soutěžnímu utkání za svůj nový klub - SK Panthers Čelákovice. V něm bude hlavní hvězdou.

 

 

V Čelákovicích Řepkovu kauzu, která se týká falešných erotických inzerátů, které poškodily bývalou manželku fotbalového bouřliváka, zatím nijak neřeší. "Ve chvíli, až bude odsouzený a bude mít nástup trestu, tak potom udělám nějaká opatření. Zatím je na svobodě a není pravomocně odsouzený, takže je to hráč mého klubu," řekl pro televizi Nova František Skuhra, majitel SK Panthers Čelákovice.

 

16

GALERIE: Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka v zahraničních médiích

Zdroj: Profimedia, světové weby

Kateřina Kristelová, Tomáš Řepka - 7

Hodnocení:

 

Na to, jestli Řepka skončí za mřížemi či nikoliv, se dá dokonce vsadit. "Fanoušci Tomáše Řepku milovali pro jeho buldočí povahu. Často přinášela jeho týmu vítězství. Přinášela ale také blikance a tresty. Stejný styl, jaký uplatňoval na protivníky na hřišti, často používal i v běžném životě. Přesto doufám, že tahle velká kariéra neskončí v teplákách na Ruzyni," říká Miloš Novotný, vedoucí bookmaker sázkové kanceláře Fortuna. 

 

Bookmakaři sázkové kanceláře Fortuna ocenili to, že Řepka nakonec do vězení půjde, kurzem 10:1. Postupně kurz výrazně klesl.

lju TN.cz