NHL Trefil tyčku

Reinhart spálil tutovku: Minutu před koncem mohl rozhodnout!

Sam Reinhart
Zdroj: Twitter

Do konce základní hrací doby zbývala už jen minuta. Kapitán Buffala Jack Eichel nahrával před bránu do skvělé pozice Samu Reinhartovi, který měl už jen jediný úkol – trefit prázdnou bránu. Jenže i mistr tesař se někdy utne a z velké příležitosti nakonec nebylo nic.

Jack Eichel už zvedal ruce a začínal se radovat z toho, že přihrál Samu Reinhartovi na vítězný gól. Jenže druhý jmenovaný tutovku spálil. Puk neposlal do brány, ale do tyče. I když je patrné, že se o to přičinila i hůl vracejícího se Jakuba Vrány. Šlo to však trefit lépe.

Buffalo mrzela neproměněná šance o to víc, že mohlo jít dost pravděpodobně o vítězný gól. Vše se odehrálo za stavu 3:3 a minutu před koncem třetí třetiny.

V následném prodloužení se o vítězi nerozhodlo a tak přišly na řadu samostatné nájezdy, ve kterých byl lepší Washington. Vítěznou branku dal Alexander Ovečkin a Capitals tak vyhráli 4:3.