Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 4. 2018
video ostudné chování

Ředitel Slovanu řádil na tribuně: Plival na lidi, napadl i ochranku!

Ivan Kmotrík přivodil krvavé zranění pracovníkovi ochranky
Zdroj: facebook
Ivan Kmotrík přivodil krvavé zranění pracovníkovi ochranky

Slovenský fotbal řeší další pořádný skandál. V hlavní roli je viceprezident slavného Slovanu Bratislava Ivan Kmotrík mladší, který v průběhu šlágru nejvyšší soutěže v Trnavě plival na diváky a nakonec skleničkou udeřil do hlavy jednoho z příslušníků pořadatelské služby.

Slovan hrál na hřišti Spartaku Trnava o naději. Na první příčku ztrácel sedm bodů a případné vítězství mohlo ligu zdramatizovat. Jenže se nedařilo a na hřišti v první půli padla i jedna červená pro Slovan a po přestávce i gól, který „belasým“ vzal naději na titul.


To už syn majitele Slovanu, který zastává zároveň post generálního ředitele a viceprezidenta nevydržel, a začal se chovat agresivně.


Jeho chování natočili na trnavské tribuně fanoušci a video se stalo hitem sociálních sítí. Kmotrík se skleničkou vína v ruce nadává všem kolem, plive dolů na lidi a nakonec si nechá dát telefon a komusi volá. Video končí ve chvíli, kdy odchází z VIP prostor.


"Takhle to dopadá, když si zaplatíte všechny kolem a nevychází vám výsledek,“
glosovali pak lidé na facebooku.


Kamerám pak zůstal skrytý i střet s jedním z domácích pořadatelů, kterého napadl a skleničkou mu způsobil tržnou ránu v obličeji.


Zraněný muž z ochranky skončil v trnavské nemocnici, viceprezident Slovanu na policejní stanici a bylo proti němu zahájeno trestní stíhání za ublížení na zdraví. Kmotríkův čin bude také řešit fotbalová disciplinárka.

ram TN.cz