Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.10. 2016 13:52
UFC velká pecka

Real má zájem o Conora! Vyprodá McGregor Santiago Bernabeu?

Conor McGregor s Cristianem Ronaldem
Zdroj: Instagram
Conor McGregor s Cristianem Ronaldem

Dva velké sportovní světy se možná brzy dočkají propojení. Slavný fotbalový klub totiž koketuje s hvězdou UFC Conorem McGregorem. A není vyloučené, že si obě strany brzy plácnou.

Je to skvělá zpráva především pro evropské fanoušky UFC. Kolotoč organizace smíšených bojových umění by se totiž zase jednou mohl přesunout na Starý kontinent.
 

Jak potvrdil i mluvčí klubu, Real Madrid se totiž usilovně snaží o to, aby na svém domácím stánku, Santiago Bernabeu, hostil jednu z letních akcí organizace UFC. A jako největší hvězdu by rádi přivedli Conora McGregora!
 

A to by byla především skvělá pro tento bojový sport. Na Santiago Bernabeu si nemohli vybrat nikoho lepšího, pokud chtějí jednaosmdesátitisícový stadion vyprodat. Během fotbalové sezóny by to samozřejmě nešlo, v úvahu by tedy připadal termín od května do července.

Pro McGregora by to ostatně nebyla první zkušenost s Realem Madrid. Už před časem obletěly svět fotografie, kde je v oktagonu společně s útočníkem španělského klubu Cristianem Ronaldem. který jej navštívil na tréninku v Las Vegas.

msl TN.cz