Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 21.4. 2017 14:00
Fotbal Nový trenér?

REAKCE: Panucci nahradí Radu? Trenér Sparty o tom ví až od nás!

Christian Panucci a Petr Rada
Zdroj: Profimedia

Že by Sparta už sehnala nového trenéra do nadcházejícího ročníku? Podle spekulací z různých zdrojů by jim měl být Ital s českými kořeny Christian Panucci. Klub z Letné vede ale od března Petr Rada, který se exkluzivně pro Novasport reagoval na dané téma.

Současného trenéra Sparty jsme s informací ohledně obsazení jeho postu Christianem Panuccim velmi zaskočili. "O tom vůbec nevím, jste první, kdo mi o tom říká. Nemůžu vám o tom nic říct, protože vážně nic nevím. K tomu se snad nemám ani co vyjadřovat. Já jsem ještě teď v kabině po tréninku," řekl pro Novasport Petr Rada.

 

 

"Má nějaké české předky, ne? To je jediné, co o něm vím," zalovil v paměti Rada. A má pravdu. Panucciho matka je Češka a dvojnásobný vítěz Ligy mistrů dokonce stále bydlí v luxusním bytě v Praze. I to nahrává zmíněným spekulacím. "S vedením ani nemám teď za potřebí probírat mojí pozici v klubu. Běží mi smlouva a o další věci se nezajímám," pokračoval Rada.

 

 

Jenže jak to bude v dalších dnech, týdnech či měsících? "Budoucnost je pro mě nejbližší utkání, které nás čeká a to je proti Plzni v neděli. Na to se musíme připravit. Už teď připravujeme mančaft a co bude dál to bude dál. Teď máme jediný cíl, zvládnout utkání s Plzní. To je pro nás priorita," dodal Rada.

 

 

lju TN.cz