Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 3. 2017
jasný názor dala to najevo

Rázné gesto Koukalové: Odmítla podat ruku šéfovi biatlonové unie!

Gabriela Koukalová a Anders Besseberg
Zdroj: Profimedia

Biatlonistka Gabriela Koukalová se toho nebojí. Poté co dnes v norském Oslu získala malý křišťálový globus za sprinty, Při předávání cen po závodě pak dala jasně najevo, co si myslí o současné situaci. Prezidentovi Mezinárodní biatlonové unie (IBU) totiž odmítla podat ruku!

Situace ve světovém biatlonu je v posledních měsících více než napjatá. Svou nespokojenost dokonce už dala najevo i nejlepší česká biatlonistka Gabriela Koukalová. Prezident IBU Anders Besseberg čekal po sprintu v Oslu, v němž Koukalová dojela čtvrtá, ale přebírala malý křišťálový globus za celkové vítězství v disciplíně, na podání ruky marně.
 

"Rozhodně," odpověděla česká závodnice na otázku isport.cz, jestli to udělala schválně. A posléze vysvětlila, proč se k tomuto kroku rozhodla. "Ten člověk už tam nemá dávno co dělat. Kdyby měl sebereflexi, tak už tam dávno není. Tomu už nejde o sportovce kolem, o naše práva, ani o to, abychom měli nejlepší podmínky, tomu jde výhradně o sebe a to je všechno, co ho zajímá. S tím nemohu souhlasit. proto jsem mu tu ruku nepodala," uvedla.

A prezidenta IBU svým rozhodným gestem notně vyvedla z míry. "Vytřeštil na mě oči, jestli si nedělám legraci a jestli to myslím vážně. tak jsem se usmála a řekla mu I am sorry. Prostě vám ji nepodám," upřesnila, co se dělo při vyhlášení. 

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.3. | 07:39 Roman Skala
21
Funkcionarum ve vrcholovem sportu jde v nekterem odvetvi o sportovce? Aha, to ...
18.3. | 07:34 maxfox
-8
Nějak nám narostla Gábina,ale ono se říká: Pýcha předchází pád. Dermacol a Hamé ...
19.3. | 08:20 hajnej53
1
Náhlasit nevhodný komentář
Aby nedopadla jako studenti z roku 89 !
18.3. | 15:18 Štefan Nemeth
1
Náhlasit nevhodný komentář
Velmi správně! Všichni vedoucí ale hlavně politici co myslí jen na sebe, musí pryč od svých koryt!
18.3. | 13:53 josefvyskoc
2
Náhlasit nevhodný komentář
koukat celou zimu na koukalovou v televiz,i zenouci se na lyzich s flobertkou na zadech, v nikdy nekoncicim kolotoci zavodu...tomu rikam zabava, bravo ! ))))))))))))))))))))))) ...tak co bude s tou mantrou "o zavisti" ?! )))))))))))) ...
18.3. | 11:14 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
uz s tim biatlonem tahnete k certu...zivot neni jen o cumeni na bezkare s flobertkou a "nervydrasajicim" zavodeni...v prvni a posledni rade v byznyssportu bezi hlavne o velky prachy a porcovani medveda...ale nakonec ovce, muzete cumet a béééčet co hrdlo raci...pls mantru ! )))...
18.3. | 09:55 hajnej53
4
Náhlasit nevhodný komentář
Inu, byla-li to poslední možnost, jak mu to dát najevo, proč ne. Jenom jsem ty předchozí aktivity nějak přehlédl, ani tzv. otevřený dopis jsem nezaregistroval. Takto si to může vysvětlit, a právem, každý po svém. A to může více škodit, než pomoci. Pořádná tiskovka aspoň kdyby byla!!
18.3. | 07:39 Roman Skala
21
Náhlasit nevhodný komentář
Funkcionarum ve vrcholovem sportu jde v nekterem odvetvi o sportovce? Aha, to jsem netusil.
18.3. | 07:34 maxfox
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Nějak nám narostla Gábina,ale ono se říká: Pýcha předchází pád. Dermacol a Hamé jí věčně živit nebudou.
18.3. | 07:12 adnachiel
15
Náhlasit nevhodný komentář
Dobře!!!