Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.11. 2016 18:18
Odvážný čin Nahotou k penězům

Ragbistky se svlékly do naha. Chtěly zachránit klub! GALERIE

Ragbistky se vyfotily nahé
Zdroj: Profimedia

Srdcařky! Jinak snad nejde přezdívat ragbistky anglického Hertfordshire. Jejich klub se ocitl ve finanční tísni a aby o něj dívky nepřišly, rozhodly se pro pořádnou věc. Nafotily totiž momentky na hřišti, ale byly přitom nahé. Na sobě měly pouze kopačky a v ruce míč. Proč? Snímky se použijí do kalendáře, z jehož prodeje by měla týmu kápnout nějaká ta koruna.

Ragbistky jsou vyfoceny v různých pozicích na hřišti. I když byly všechny zpočátku nervózní, nakonec to proběhlo dobře a ještě si to užily. "O víkendu se všechny vidíme nahé ve sprše. Tentokrát to bylo něco podobného, každopádně nic odlišného," řekla Claire Cromptonová, kapitánka týmu.

 

15

GALERIE: Nahé ragbistky

Zdroj: Profimedia

Ragbistky se vyfotily nahé

Hodnocení:

 

 Zajímavé je, že žádná fotka není upravována, protože to ragbistky tak chtěly. "Chtěly jsme udělat něco zábavného, čím bychom pomohly našemu týmu. Zdálo se nám to, jako dobrá myšlenka," vysvětluje kapitánka.


A vidět bylo všechno, bez úprav, cenzur i studu. "Ukázaly jsme se v plné kráse, bez jakéhokoliv přibarvování. Za naše křivky a celulitidu se nestydíme. Do supermodelek máme sice daleko, ale my jsme prostě ragbistky," dodává Cromptonová.


Co říkáte na tento typ umění?

 

 

lju TN.cz