Publikováno 6. 5. 2017
šťastný otec gratulujeme!

Radostná zpráva z Irska. Conor McGregor se stal otcem!

Conor McGregor s partnerkou Dee Devlin
Zdroj: Instagram

Dlouho očekávaný příchod prvního potomka hvězdného Conora McGregora je konečně tady. Pro mnohé je to i vysvětlení, proč jsme ho delší dobu neviděli v akci. Svou přítelkyni nechtěl během těhotenství nijak stresovat a tak byl v tichém režimu, kterému je ovšem dnes konec, jelikož přišel čas na oslavu. A jak Conor a Dee svého prvorozeného pojmenovali?

Conor již minulý rok prohlásil, že první půlka letošního roku bude podstatně klidnější. Pro jeho přítelkyni je Conorova příprava na zápasy velmi stresující, a tak si stanovili jisté priority, aby nebyl ohrožen klidný porod. Conor svou „klidovou část“ splnil a během noci si své odčinila i jeho přítelkyně Dee, když přivedla na svět jejich prvního syna.
 

Hrdý dědeček Tony hned tisku oznámil tuto radostnou zprávu a také informoval, že vše proběhlo v pořádku a dítě i maminka jsou v pořádku.
 

Řada přišla i na odhalení jména. Jako prvorozený syn dostal jméno po svém otci, tedy Conor Jack McGregor. Jeho rodiče mu stihli vytvořit i oficiální profil na Instragramu, kde ho již sleduje více než 12 tisíc uživatelů.

Uvidíme, jaká čeká malého Conora budoucnost, jelikož jeho otec dokázal ve svém sportu obdivuhodné věci. Třeba i jeho kroky povedou do oktagonu, kde bude moci svými výkony ohromovat miliony lidí po celém světě.

Lukáš Zduba TN.cz