Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 8. 2017
FOTKY Jak šel čas

Sáblíková má nový účes a sluší jí to! Jak se změnila? FOTKY

Martina Sáblíková
Zdroj: Profimedia

Rychlobruslařka a cyklistka Martina Sáblíková změnila svůj vzhled. Když se ukázala na tiskové konferenci, mnozí jen udiveně zírali. České sportovní obojživelnici to totiž opravdu slušelo. Trojnásobná olympijská vítězka má nový účes a také se na sešlost s novináři namalovala.

Snad všem se vryla do paměti jako na krátko ostříhaná sympaťačka. Úsměv jí zdobila rovnátka a na krku měla první zlatou olympijskou medaili. To se psal rok 2010 a stejně vypadala i v roce 2014 v Soči, kde už slavila třetí nejcennější kov pod pěti kruhy.

 

 


Rovnátka časem zmizla, ale krátký účes zůstal a to až to loňského března. Letos v dubnu už měla rodačka ze Žďáru nad Sázavou delší vlasy, ty rostly i dál. Dnes se představila na tiskové konferenci - dlouhovlasá, namalovaná, usměvavá a opravdu jí to slušelo. V přehledu níže se můžete podívat, jak šel čas s nejúspěšnější českou rychlobruslařkou:

 

Jak šel čas s Martinou Sáblíkovou
Zdroj: Profimedia Jak šel čas s Martinou Sáblíkovou

 

Martina Sáblíková vyhrála dvě zlaté medaile na olympiádě 2010 ve Vancouveru (z trati na 3000 a 5000 metrů), k tomu si z kanadského města odvezla i jeden bronz. V ruském Soči přidala do své sbírky ještě jedno olympijské zlato z trati na 5000 metrů a z trati na 3000 metrů stříbro. Z mistrovství světa pak má doma 17 zlatých a z mistrovství Evropy pět zlatých medailí.

 

Takhle vypadá Martina Sáblíková v srpnu 2017
Zdroj: Profimedia Takhle vypadá Martina Sáblíková v srpnu 2017

 

Anketa

Sluší to podle vás Martině Sáblíkové poté, co změnila účes?

Hlasovalo 4560 lidí.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Jaké jsou nejkrásnější sportovkyně Česka? Podívejte se na žebříček!

lju TN.cz