Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.11. 2015 15:37
video + galerie šlágr odložen

Řádění fotbalových chuligánů: Atény se změnily v bitevní pole!

Zdroj: YouTube.com

Řecký fotbal si uřízl pořádnou ostudu. Kvůli řádění fanoušků musel být odložen dlouho očekávaný šlágr o první místo mezi Panathinaikosem a Olympiakosem Pireus. Atény se už dlouho před samotným zápasem změnily v bitevní pole a chuligáni se nezklidnili ani na stadionu.

"Činili" se hlavně příznivci domácího Panathianikosu. Před stadionem se dostali do křížku s policisty a poté házeli světlice na hráče konkurenčního Olympiakosu v momentě, kdy vstupovali na hřiště.


Ještě hodinu po plánovaném výkopu se pořádně nevědělo, co se bude dít. Pak ale hlavní rozhodčí Pappas i kvůli naléhání zástupců Olympiakosu usoudil, že by nebylo bezpečné, zápas odehrát. To ještě nikdo netušil, jak toto rozhodnutí nadzvedne domácí fanoušky.


110

GALERIE: Řádění fotbalových chuligánů v Řecku

Zdroj: profimedia.cz

Řádění fotbalových chuligánů v Řecku - 10

Hodnocení:


Oznámené o zrušení prestižního duelu totiž vyvolalo další vlnu řádění. Příznivci Panathinaikosu vtrhli na hrací plochu, kde došlo na další potyčky s policisty. Na hřiště začaly létat světlice i vytržené sedačky. Chuligány strážci zákona ukočírovali až slzným plynem!


PSALI JSME:


Nechutné scény vyvolaly vzpomínky na minulou sezonu. Tehdy Panathinaikos sice vyhrál 2:1, ale poté kvůli vpádu fanoušků na hřiště byly aténskému celku tři body odečteny. Navíc musel hrát následující dva zápasy před prázdnými tribunami.
 

TN.cz