Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 6. 2017
Bojovnice Pochlubila se fotkami

Pudilová už dorazila do Singapuru. Takhle vypadá její výhled! FOTO

Lucie Pudilová - 17
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Nejen fanoušci MMA už netrpělivě vyhlížejí druhý boj Lucie Pudilové v UFC. V teprve druhém zápase elitní soutěže smíšených bojových umění vyzve příbramská "Kulka" Korejku Ji Yeon Kim. Klání se bude konat tuto sobotu v Singapuru a živě ho budete moci sledovat na Nova Sport 1 od 10:45 ráno. Pudilová je už na místě a nasává singapurskou atmosféru. Pochlubila se i fotkami.

Už odlet z Prahy byl prozářený úsměvy, Lucie Pudilová je rozdávala do všech stran. Den před tím nám poskytla rozhovor, ve kterém byla také dobře naladěná. "Ano, věřím si," odpověděla na otázku, která se týkala jejích šancí proti Korejce. Teď už je jediná česká bojovnice z UFC v Singapuru a v galerii níže si můžete prohlédnout, jak se tam aktuálně má...

 

16

GALERIE: Pudilová už dorazila do Singapuru. Takhle vypadá její výhled! FOTO

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Lucie Pudilová - 17

Hodnocení:

 

Pudilová je v Singapuru kvůli UFC, ale volno využije aktivně. "Budeme mít čas jen před zápasem. Po něm jedeme hned domů. Rozhodně se však po Singapuru podíváme, až se tam aklimatizujeme. Chceme si to tam před zápasem užít a nasát místní atmosféru," řekla nám v rozhovoru. Ten si celý můžete přečíst níže:

 

 

Utkání Lucie Pudilové proti Korejce Ji Yeon Kim můžete sledovat v přímém přenosu v sobotu 17. června na Nova Sport 1 v atraktivní čas. Zápas české bojovnice je na programu už v 10:45.  

lju TN.cz