Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.3. 2017 19:22
nova sport premiéra

Pudilová ohromila svět UFC. Soupeřka ji vyhlásila vítězkou!

Lina Lansberg
Zdroj: Nova Sport

Lucie Pudilová má za sebou premiéru v UFC. A skončila nevídaným způsobem. Ačkoliv česká bojovnice místy švédskou soupeřku Linu Lansberg drtila, vítězkou nakonec rozhodčí vyhlásily Seveřanku. Ta ale v pozápasovém rozhovoru prohlásila za vítězku Češku.

Lucie měla tu čest při svém debutu vstoupit do slavného oktagonu jako úplně první. Otevírací zápas s Linou Lansberg měl diváky dostat do zápasového tempa a přinést pořádnou dávku emocí.
 

V prvním kole byla na Lucce patrná jistá forma trémy a chvíli to trvalo, než se pořádně dostala do zápasu. Lansberg se snažila držet zápas u klece, kde protlačovala krátké údery a kolena, ale centrum oktagonu patřilo naší zápasnici. Výsledek se zdál dobrý, jelikož na údery to bylo ve prospěch rodačky z Příbrami.
 

Druhé kolo se již tak nepovedlo, jelikož Lucka toho tolik netrefila a naopak Lina dokázala zápas přesunout na zem. Zkušená Švédka si již zbytek kola pohlídala a body si nenechala utéct.
 

Ovšem v třetím kole přišla opravdová paráda. Ještě před jeho začátkem řekla svému trenérovi, že to nevypadá dobře, ale v hloubi sobě věděla, že přišel správný čas ze sebe vydat vše. Její delší ruce začaly opět trefovat a po jedné kombinaci se Lina očividně ocitla ve velkých problémech. Chvíli na to již začala téct krev a Lucka byla ve svém živlu. Z divokých výměn odcházela většinou vítězně a fanoušci u obrazovek doufali, že zápas skončí i před limitem. To se bohužel nestalo a přišla řada na bodové rozhodčí, o kterých se bude u nás ještě nějakou dobu mluvit.
 

První kolo těsně Lucka, druhé kolo těsně Lina a třetí jednoznačně ve prospěch naší debutantky. Podtrženo, sečteno, na papíře to vypadalo na úžasně vítězství. Jenže rozhodčí tak sdílní nebyli. Bruce Buffer přišel s výsledkem a ruce zvedla rázem vítězně Lina.
 

Krátce na to se začal halou ozývat pískot a i nezaujatí diváci cítili křivdu. Lina se poté u mikrofonu sama vyjádřila, že jako vítězku cítí Lucku. Dokonce ji přede všemi předpověděla velkou budoucnost a místo v UFC ji právem náleží. Bohužel zklamaná Lucka tak sdílná nebyla a po výsledku byla velmi zklamaná. Rozhodně se však nemá za co stydět, jelikož své kvality ukázala a my se už můžeme těšit na její další zápas.

Lukáš Zduba TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.3. | 22:14 maxfox
8
Není nad ženskou krásu.
20.3. | 10:00 ppadys
0
to je vypatlanec.
20.3. | 10:00 ppadys
0
Náhlasit nevhodný komentář
to je vypatlanec.
19.3. | 07:37 Sergej Zajicev
2
Náhlasit nevhodný komentář
Měla prohrát ona těsně na body .
18.3. | 22:14 maxfox
8
Náhlasit nevhodný komentář
Není nad ženskou krásu.
18.3. | 20:22 pichav
2
Náhlasit nevhodný komentář
MAM NA VOKU CINK ???? NEBO MA ONA NA OKU PYSK ???? JA KAZOPADNE NEPRESAZUJI !!!! TRAVNIK VOLNE ROSTU !!!!!
18.3. | 20:21 wp2t
2
Náhlasit nevhodný komentář
No škoda že to Lucka nedokázala ukončit před limitem. Lansberg měla uplne rozšvihanej obličej, ale tu vyhru dostala po vyrovnanem souboji za jméno i za to, že to nakonec ustála. Lucka si ale rozhodně získala respekt a uděla dobré jméno, má ještě tuším dva pokusy a pak už přijde podpis.