Aktualizováno 23.7. 2016 19:32
video pěkná premiéra

První zápas, první gól! Schick začal angažmá skvostně

Zdroj: sampdoria.it

Patrik Schick už má za sebou první zápas v novém působišti. Oblékl modrý dres s číslem 19, který mu bude zřejmě v nejbližších měsících a možná i letech vlastní. A hned v premiéře skóroval!

Schicka poslal trenér Marco Giampaolo do hry až ve druhé půli, ale český ofenzivní záložník rozhodně nezklamal a řekl si o pozornost. Sampdoria sice hrála proti slaboučkému protivníkovi, Schick ale přesto zaznamenal gól a asistenci a podílel se na vítězství 13:1.

CELÝ SESTŘIH: GÓL PATRIKA SCHICKA V ČASE 2:05

Ještě více na sebe ale upozornil jiný novic v týmu, Chorvat Ante Budimir nasázel bezmocným hráčům Sellero Novelle čtyři góly za poločas!

14

Patrik Schick a Sampdoria Janov

Hodnocení:

Další zápas čeká Sampdorii ve středu 27. července s Feralpisalem a ani tento soupeř nebude patřit k silným. Opravdovým testem bude až duel s Chievem Verona v sobotu 30. července, na španělském turné pak tradiční klub změří síly s Malagou i slavnou Barcelonou.