Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.10. 2016 17:56
foto tajná svatba

Phelps ukázal krásnou ženu i syna. Parťák Lochte ale na svatbě chyběl

Michael Phelps
Zdroj: ČTK/AP
Michael Phelps

Plavec Michael Phelps se oženil. Stalo se tak už v létě, ale teprve nyní zveřejnil první fotografii. A nepochlubil se na ní jen krásnou manželkou, ale i roztomilým synáčkem.

Vyvolenou fenomenálního plavce je Nicole Johnson, kterou si vzal letos v červnu v klubu El Doradu v mexickém Cabo. Doposud však byly jakékoliv fotografie ze svatby tabu. Až dokud je neodtajnil sám Phelps.
 

Fotograf zachytil šťastný pár, kterak kráčí uličkou mezi hosty obřadu, který se konal pod širým nebem. A všímavému pozorovateli neunikne ani jeden velmi podstatný detail. Nicole a Michael totiž byli oddáni pod bedlivým dozorem jejich pětiměsíčního synka. Ten si obřad užíval v náručí jedné z družiček.

 

Pozornost hostů se ale zřejmě upínala zejména na nevěstu. Ta zvolila odvážný model od Julie Vino s vyšívaným živůtkem a vysokým rozparkem.

Mezi hosty nechyběly Phelpsovy plavecké kolegyně z americké reprezentace Allison Schmitt a Natalie Coughlin, na svatbě se naopak neobjevil Ryan Lochte. Pravděpodobné je, že za nepozváním dlouholetého parťáka je skandál, který Lochte spolu s dalšími plavci ztropil na olympiádě v Riu, kdy si vymysleli přepadení, aby odvedli pozornost od vlastního opileckého skandálu.

TN.cz