Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.6. 2016 10:25
video galavečer mma

SKANDÁL v Polsku! Zápasník šel do ringu, hrála hymna teroristů!

Aziz Karaoglu
Zdroj: Facebook / Youtube
Aziz Karaoglu

V sousedním Polsku řeší pořádný průšvih! To, co se stalo před hlavním tahákem celého galavečera v Gdaňsku, nikdo nečekal. Když k zápasu s domácí hvězdou Mamedem Khalidovem nastupoval německý zápasník s tureckými kořeny Aziz Karaoglu, do ringu ho doprovázela hymna teroristické organizace Al-Káida.

Na galavečer KSW 35 v Polsku v dobrém rozhodně vzpomínat nebudou. A to zejména kvůli zápasu, který měl být zlatým hřebem celého večera. Kromě kontroverzního vítězství domácího Khalidova na body se mluví také o tom, co očekávanému souboji předcházelo.


Když do ringu nastupoval Karaoglu, z reproduktorů arény v Gdaňsku hrála píseň "Qati Naam", která se považuje za hymnu teroristické organizace Al-Káida. Těžko se divit, že v Polsku je z toho pořádný poprask.O sympatiích německého zápasníka s tureckými kořeny k islámu asi není nutné dlouze spekulovat. Karaoglu už několikrát ukázal, že se rád fotí se zdviženým ukazováčkem, což je pozdrav islamistů. Ostatně, výjimku neudělal ani při focení se svým posledním přemožitelem Khalidovem.

Aziz Karaoglu (vpravo) s Mamedem Khalidovem
Zdroj: facebook.com Aziz Karaoglu (vpravo) s Mamedem Khalidovem

pha TN.cz