Publikováno 12. 7. 2017
už se to blíží velké divadlo

Provokatér McGregor: Sako místo nitě prošívaly sprosté nápisy!

Conor McGregor
Zdroj: Twitter
Conor McGregor

Irský zápasník Conor McGregor, to jsou obvykle samé urážky, zesměšňování soupeřů, jenže také výstřední odívání. Ne jinak tomu bylo při prvním vzájemném setkání před soubojem s bývalým boxerským králem Mayweatherem. Kromě ostrých slov upoutal pozornost i mcgregorův oblek s nápisy "F*** you", neboli "Jdi do ******"!

Samozřejmě bylo vše namířeno proti jeho soupeři v ringu, Američanovi Floydu Mayweatherovi. Oba se střetnou v lasvegaském ringu 26. srpna a už teď je jasné, že takový zápas tady ještě nebyl. "Vyřídím tě ve čtyřech kolech," špičkoval Ir 40letého boxera.

Conor McGregor si opravdu hodně věří a chce si dokázat svou dominanci nejen ve svém oktagonu, kde tráví UFC bojovník většinu času, ale také v boxerském ringu, i když dostal licenci na box pouze nedávno.

Všichni ví, co je Notorious, jak se 28letému Irovi přezdívá, zač. Válka s Mayweatherem zuří od doby, co bylo vyslovena myšlenka společného zápasu. A stále se posouvá dál. Teď je za naprostý vrchol pokládán mrgregorův oblek. Nenávistné vzkazy jsou přímo na něm!

Conor McGregor
Zdroj: Twitter Conor McGregor

Oba zápasníci si budou mít ještě co říct jak slovně, tak pěstně. Zápas bývalého boxerského šampiona a šampiona UFC v lehké váze rozhodčí odstartuje za 45 dní v USA! 

dm TN.cz