Publikováno 23. 2. 2018
Hokej Olympijské hry

Prospal s Jordánem po Rusku: Zklamání, těžko se hledají slova!

Václav Prospal a Michal Jordán
Zdroj: TV Nova

Český tým podlehl v semifinále Rusku 0:3 a čeká ho tak boj „pouze“ o bronzovou medaili. Nálada po utkání pochopitelně nebyla moc dobrá. V rozhovorech těžko hledat slova jak obránce Michal Jordán, tak i asistent trenéra Václav Prospal. Podívejte se, jak nevydařené utkání zhodnotili.

Půl minuta, během které dali Rusové dva góly, rozhodla o vítězi. „Tuhle pasáž ještě nechci hodnotit, musím se nejprve podívat na video. Já na to každopádně už svůj názor mám,“ řekl Václav Prospal, který to více nechtěl specifikovat. „Ta porážka rozhodně mrzí, byl to zápas o finále. Není to jednoduché to teď hodnotit. Na druhou stranu, nemáme moc času na to, abychom byli zklamaní. Už zítra hrajeme o bronz a na to se teď musíme soustředit,“ dodal.

 

 

Podobně hodnotil vystoupení Čechů v semifinále i obránce Michal Jordán. „Samozřejmě nás ta prohra mrzí. Nepodařilo se nám dát ten kontaktní gól, ale pořád hrajeme o medaile. Kdyby nám někdo před turnajem řekl, že budeme hrát o bronz, tak to budeme brát všemi deseti,“ řekl Jordán.

 

 

Čechy tak v zápase o bronzové medaile čeká Kanada, která překvapivě podlehla Německu 3:4.

lju TN.cz