Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 26. 7. 2018
Přistiženi Krachující vztah

Promluvili Kraus i Strýcové nový muž: První smutní, druhý zatlouká!

Barbora Strýcová, David Kraus a Petr Matějček
Zdroj: Profimedia
Barbora Strýcová, David Kraus a Petr Matějček

Když dnes ráno přišel deník Blesk s fotkami, na kterých je Barbora Strýcová a v té době ještě neznámý krasavec (oba se k sobě hodně měli) byl to šok. Vždyť má česká tenistka stále žít s hercem Davidem Krausem? To už je ale nejspíš minulostí. Je však s novým mužem, se kterým byla načapána? Úspěšný novinář k tomu řekl své, stejně tak i Kraus…

Fotky hovoří za vše. A dle reakce Davida Krause se zdá, že šlo skutečně o nečekanou záležitost. "Nechte mě být, prosím," bylo jediné, co Kraus řekl redakci eXtra.cz.

 

14

GALERIE: Barbora Strýcová a David Kraus

Zdroj: Profimedia

Barbora Strýcová a David Kraus

Hodnocení:


Stejné médium kontaktovalo i Petra Matějčka, tedy toho potetovaného a dlouhovlasého krasavce, který byl na fotkách s Barborou Strýcovou. "Tohle je pro mě nezvyklá situace, která mě ještě k tomu přepadla – jak se tak říká – z čistého nebe. S Bárou se známe jen krátce," řekl šéfredaktor lifestylového magazínu Elle.

 


A tak to vypadá, že se Strýcová s Krausem v nedávné době rozešla a možná za to může muž z fotek, muž, se kterým možná načne novou etapu svého života. "Necítím se být v situaci, abych jakkoliv hodnotil naše, jak píšete – kamarádství," doplnil Matějček.

 

FOTKY Barbory Strýcové a milence Petra najdete ZDE.

lju TN.cz