Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.7. 2018 07:02
wimbledon 2018 7. hrací den

PROGRAM VYSÍLÁNÍ: Veselý proti Nadalovi, Plíšková s Bertensovou

Jiří Veselý
Zdroj: Profimedia

Na tenisovém Wimbledonu dnes budou k vidění hodně zajímavé zápasy. V mužské části to bude především Jiří Veselý, který se postaví proti úřadující světové jedničce Španělu Rafaelu Nadalovi. Mezi ženami si to pak rozdá Karolína Plíšková s Nizozemkou Kiki Bertensovou.

PONDĚLÍ 9.7. 2018

Nova Sport 1 - 12:30

No.2 COURT - SHOW COURT - 11:30 START

Karolína Plíšková (CZE) vs Kiki Bertensová (NED)

CENTRE COURT - SHOW COURT - (14:00 START) - vstoupíme po Plíškové

Roger Federer (SUI) [1] 1 vs Adrian Mannarino (FRA) [22] 9

Serena Williamsová (USA) [25] 104 vs Jevgenija Rodinová (RUS) 107

Jiří Veselý (CZE) 115 vs Rafael Nadal (ESP) [2] 128

 

Rozhovor s Jiřím Veselým po postupu do osmifinále:


 

Nova Sport 2 - 12:30

COURT 18 - SHOW COURT - 12:30 START

Su-Wei Hsieh (TPE) 7 vs Dominika Cibulková (SVK) 12


No.1 COURT - SHOW COURT - (14:00 START) - vstoupíme po Cibulkové

Angelique Kerberová (GER) [11] 49 vs Belinda Benčičová (SUI) 63

Gael Monfils (FRA) 23 vs Kevin Anderson (RSA) [8] 32

Karen Chačanov (RUS) 68 vs Novak Djokovič (SRB) [12] 80


*dále dle vývoje


Voyo 1 – vše kurt č. 2 od 12:30

No.2 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

Karolína Plíšková (CZE)  vs Kiki Bertensová (NED) 

Kei Nišikori (JPN) [24] 88 vs Ernests Gulbis (LAT) 91

Juan Martin Del Potro (ARG) [5] 97 vs Gilles Simon (FRA)

 

Voyo 2 – vše kurt č.3 - od 12:30 

No.3 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

1 Jelena Ostapenková (LAT) [12] 17 vs Aljaksandra Sasnovičová (BLR) 31

2 Julia Goergesová (GER) [13] 81 vs Donna Vekičová (CRO) 95

3 John Isner (USA) [9] 49 vs Stefanos Tsitsipas (GRE) [31] 57

4 Jay Clarke (GBR) / Harriet Dartová (GBR) 6 vs Max Mirnyj (BLR) / Květa Peschkeová (CZE) [13] 8

 

Voyo 3 – vše kurt č.12 - od 12:30

COURT 12 - SHOW COURT - 12:30 START

1 Camila Giorgiová (ITA) 119 vs Jekatěrina Makarovová (RUS) 126

2 Mackenzie McDonald (USA) 38 vs Milos Raonic (CAN) [13] 48

3 Dominic Inglot (GBR) / Franko Škugor (CRO) [15] 41 vs Maximo Gonzalez (ARG) / Nicolas Jarry (CHI) 47

Voyo 4 - vše kurt č. 18 - od 12:30

COURT 18 - SHOW COURT - 12:30 START

1 Su-Wei Hsieh (TPE) 7 vs Dominika Cibulková (SVK) 12

2 Alison Van Uytvancková (BEL) 35 vs Darja Kasatkinová (RUS) [14] 48

3 Barbora Krejčíková (CZE) / Kateřina Siniaková (CZE) [3] 17 vs Lucie Hradecká (CZE) / Su-Wei Hsieh (TPE) [14] 24 3

4 Leonardo Mayer (ARG) / Joao Sousa (POR) 4 vs Raven Klaasen (RSA) / Michael Venus (NZL) [13] 8

mm TN.cz