Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 7. 2018
wimbledon 2018 8. hrací den

PROGRAM VYSÍLÁNÍ: Slovenku Cibulkovou čeká čtvrtfinále turnaje

Dominika Cibulková
Zdroj: Profimedia

Další hrací den tenisového Wimbledonu je tady a s ním i čtvrtfinálové zápasy žen, které nabídnou zajímavé souboje. Slovenka Dominika Cibulková se postaví proti Jeleně Ostapenkové z Litvy a Američačnka Serena Williamsová vyzve Camilu Giorgiovou z Itálie.

Nova Sport 1 12:30
 

NO.2 COURT - 12:30AM

1. Richard Krajicek / Mark Petchey v Patrick McEnroe / Jeff Tarango *změněno

No.1 COURT - SHOW COURT - 14:00 START

1 Dominika Cibulková (SVK) 12 vs Jelena Ostapenková (LAT) [12] 17

2 Kiki Bertensová (NED) [20] 73 vs Julia Goergesová (GER) [13] 81

3 Robin Haase (NED) / Robert Lindstedt (SWE) 39 vs Dominic Inglot (GBR) / Franko Skugor (CRO) [15] 41

*dále dle vývoje

Budeme se snažit zařadit i záznam dohrávky Del Potro – Simon.
 

Wimbledonské okénko s Klárou Koukalovou:

 

Nova Sport 2 12:30

No.3 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

1 Mansour Bahrami (IRI) / Goran Ivaniševič (CRO) vs Jacco Eltingh (NED) / Paul Haarhuis (NED) (OD)

CENTRE COURT - SHOW COURT - 14:00 START

1 Darja Kasatkinová (RUS) [14] 48 vs Angelique Kerberová (GER) [11] 49

2 Serena Williamsová (USA) [25] 104 vs Camila Giorgiová (ITA) 119

3 Raven Klaasen (RSA) / Michael Venus (NZL) [13] 8 vs Jamie Murray (GBR) / Bruno Soares (BRA) [5] 16

*dále dle vývoje
 

Voyo 1 – WORLD FEED od 12:30

Voyo 2 – vše kurt č. 2 - od 12:30

No.2 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

1 Richard Krajicek (NED) / Mark Petchey (GBR) vs Patrick McEnroe (USA) / Jeff Tarango (USA) (OD)

2 Juan Martin Del Potro (ARG) [5] 97 vs Gilles Simon (FRA) 107 T/F 7/6(1) 7/6(5) 5/7 0/0 * dohrávka

Ben McLachlan (JPN) / Jan-Lennard Struff (GER) [14] 24 vs

Frederik Nielsen (DEN) / Joe Salisbury (GBR) 28

4 Na Li (CHN) / Ai Sugiyama (JPN) vs Tracy Austinová (USA) / Anne Keothavongová (GBR) (SL)

Voyo 3 – vše kurt č. 3 - od 12:30

No.3 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

1 Mansour Bahrami (IRI) / Goran Ivaniševič (CRO) vs Jacco Eltingh (NED) / Paul Haarhuis (NED) (OD)

NOT BEFORE 13.30

Edouard Roger-Vasselin (FRA) / Andrea Sestini Hlaváčková (CZE) [6] 49 vs

Alexander Peya (AUT) / Nicole Melicharová (USA) [11] 5

3 Mike Bryan (USA) / Jack Sock (USA) [7] 49 vs Divij Sharan (IND) / Artem Sitak (NZL) 59

4 Henri Kontinen (FIN) / Heather Watsonová (GBR) [16] 41 vs Ivan Dodig (CRO) / Latisha Chanová (TPE) [3] 48

Voyo 4 - vše kurt č. 12 - od 12:30

COURT 12 - SHOW COURT - 12:30 START

Thomas Enqvist (SWE) / Thomas Johansson (SWE) vs

Fernando Gonzalez (CHI) / Sebastien Grosjean (FRA) (RR)

2 Cara Blacková (ZIM) / Martina Navrátilová (USA) vs Conchita Martinezová (ESP) / Barbara Schettová (AUT) (SL)

3 Henri Leconte (FRA) / Cedric Pioline (FRA) vs Wayne Ferreira (RSA) / Mark Woodforde (AUS) (OD)

4 Arnaud Clement (FRA) / Miles MacLagan (GBR) vs Colin Fleming (GBR) / Xavier Malisse (BEL) (RR)

NOT BEFORE 17.00

5 Kim Clijstersová (BEL) / Rennae Stubbsová (AUS) vs Iva Majoliová (CRO) / Selima Sfarová (TUN) (SL)

mm TN.cz