Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 7. 2018
wimbledon 2018 čtvrfinále muži

PROGRAM VYSÍLÁNÍ: Djokovič s Nišikorim, Nadal proti Del Potrovi

Novak Djokovič
Zdroj: Profimedia

Tenisový Wimbledon má dnes na programu mužská čtvrtfinále a zajímavý bude především souboj Srba Novaka Djokoviče s Japoncem Keiem Nišikorim. O postup do semifinále dnes budou bojovat i české tenistky ve čtyřhře: vítězky French Open Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou, pětinásobné grandslamové šampionky Lucie Hradecká s Bethanií Mattekovou-Sandsovou i Květa Peschkeová rovněž s americkou spoluhráčkou Nicole Melicharovou.

Nova Sport 1 12:30

No.3 COURT - SHOW COURT - 12:30 START
Nicole Melicharová (USA) / Kveta Peschkeová (CZE) [12] 40 vs Irina-Camelia Beguová (ROU) / Mihaela Buzarnescuová (ROU) [15] 41

CENTRE COURT - SHOW COURT - 14:00 START
1 Novak Djokovic (SRB) [12] 80 vs Kei Nishikori (JPN) [24] 88
2 Juan Martin Del Potro (ARG) [5] 97 vs Rafael Nadal (ESP) [2] 128


Wimbledonské okénko s komentátorem Nova Sport:




Nova Sport 2 12:30

No.2 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

1 Timea Babosová (HUN) / Kristina Mladenovičová (FRA) [1] 1 vs Alicja Rosolská (POL) / Abigail Spearsová (USA) 14

No.1 COURT - SHOW COURT - 14:00 START

1 Roger Federer (SUI) [1] 1 vs Kevin Anderson (RSA) [8] 32
2 Milos Raonic (CAN) [13] 48 vs John Isner (USA) [9] 49

*dále dle vývoje


Voyo 1 – WORLD FEED od 12:30
 

Court 2 : Timea Babosová/Kristina Mladenovičová v Alicja Rosolská/Abigail Spearsová

Court 1: Roger Federer v Kevin Anderson

Centre Court: Novak Djokovič v Kei Nišikori

Centre Court: Juan Martin del Potro v Rafael Nadal

Court 1: Milos Raonic v John Isner



Voyo 2 – vše kurt č. 2 - od 12:30


No.2 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

1 Timea Babosová (HUN) / Kristina Mladenovičová (FRA) [1] 1 vs Alicja Rosolská (POL) / Abigail Spearsová (USA) 14
Barbora Krejčíková (CZE) / Kateřina Siniaková (CZE) [3] 17 vs Tatjana Mariová (GER) / Heather Watsonová (GBR) 28 2 Matwe Middelkoop (NED) / Johanna Larssonová (SWE) [12] 25 vs Jamie Murray (GBR) / Victoria Azarenková (BLR) 30
3 Juan Sebastian Cabal (COL) / Abigail Spearsová (USA) [10] 9 vs Robin Haase (NED) / Kirsten Flipkensová (BEL) 13


Voyo 3 – vše kurt č. 3 - od 12:30

No.3 COURT - SHOW COURT - 12:30 START

Nicole Melicharová (USA) / Květa Peschkeová (CZE) [12] 40 vs Irina-Camelia Beguová (ROU) / Mihaela Buzarnescuová (ROU) [15] 41 1

2 Gabriela Dabrowská (CAN) / Yifan Xu (CHN) [6] 49 vs Bethanie Mattek-Sandsová (USA) / Lucie Šafářová (CZE) 58
Nikola Mektič (CRO) / Hao-Ching Chan (TPE) [5] 33 vs Michael Venus (NZL) / Katarina Srebotniková (SLO) [9] 40
3 4 Kim Clijstersová (BEL) / Rennae Stubbsová (AUS) vs Na Li (CHN) / Ai Sugiyama (JPN) (SL)

5 Cara Blacková (ZIM) / Martina Navrátilová (USA) vs Lindsay Davenportová (USA) / Mary Joe Fernandezová (USA) (SL)

Voyo 4 - vše kurt č. 12 - od 12:30

COURT 12 - SHOW COURT - 12:30 START

1 Colin Fleming (GBR) / Xavier Malisse (BEL) vs Greg Rusedski (GBR) / Fabrice Santoro (FRA) (RR)
2 Jack Draper (GBR) 36 vs Tristan Boyer (USA) [11] 40 (BS)
3 Marion Bartoliová (FRA) / Daniela Hantuchová (SVK) vs Conchita Martinezová (ESP) / Barbara Schettová (AUT) (SL)
Jack Draper (GBR) / Emile Hudd (GBR) 21 vs Savriyan Danilov (RUS) / Henry Von Der Schulenburg (SUI) 22 (BD)
4

5 Justin Gimelstob (USA) / Ross Hutchins (GBR) vs Arnaud Clement (FRA) / Miles MacLagan (GBR) (RR)

 

mm TN.cz