Publikováno 27. 12. 2017
Slavný pár Rozchod?

Situace kolem Jágra a Kopřivové: Proč už se tolik nefotí? Vysvětlení!

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
Zdroj: Profimedia / instagram
Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová, to je jeden z nejznámějších českých párů současnosti. Když spolu začínali, velmi často přidávali na sociální sítě společné fotky a zážitky. Jenže v posledních dnech, týdnech a měsících téměř nic. Mnozí začali pochybovat o tom, jestli spolu tihle dva ještě jsou. Kopřivová celou situaci svým fanouškům vysvětlila.

Většina sportovců přidával během Vánoc na své sociální sítě fotky z Vánoc, stránky Jaromíra Jágra ale zely prázdnotou. Legendární útočník už je na nich obecné méně aktivní, než kdysi. Během svátku alespoň trochu přispívala zákulisím z jejich domácnosti přítelkyně Veronika.

 

 

Až včera se fanoušci tohoto páru dočkali jejich společné fotografie. Tu si na svůj profil přidal jak Jaromír Jágr, tak i Veronika Kopřivová. Od té doby se to zase rozjelo. Přibývaly totiž i fotky z jejich výletu ve sněhem zahaleném Calgary. Možná si to tak trochu mnozí vynutili, jelikož Kopřivové začali psát soukromé zprávy a fotek Jágra a Kopřivové se doslova dožadovali.

 

 

„Dostala jsem od vás plno zpráv,“ začíná příspěvek Kopřivové, ve kterém vysvětluje, proč nebylo moc fotek z Vánoc, proč nevyfotila vánoční stromeček i proč už se téměř nefotí se svým přítelem. „Tyhle dotazy považuji za kraviny,“ pokračovala přítelkyně slavné osmašedesátky. „Strašně bych si přála, aby se změnilo myšlení lidí a ne aby lidé přemýšleli tak, že co není na Instagramu, jak kdyby se nestalo,“ psala dál ve svém textovém „instastory“.

 

„Pokud tady nemám fotku stromečku, neznamená, že ho nemáme. Pokud jsem už déle jak půl roku nepřidala fotku s přítelem, neznamená to, že spolu nejsme,“ psala Kopřivová dál. „Nesdílím tyhle věci, protože mi to přijde dost soukromá záležitost. Nechci sdílet naši výzdobu, to jak večeříme, naše stolování, nechci sdílet dárky, co druhému dávám nebo co dostávám a nechci sem dávat fotky od stromečku,“ vysvětlila. Zkrátka to Kopřivové přijde moc divné a soukromé a fanoušci to musí respektovat.

lju TN.cz