Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.8. 2017 16:19
video spočítal mu to

Proč Ronaldo dostal červenou? Odvoláme se, hlásí Real Madrid

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia
Cristiano Ronaldo

Už je zase o čem mluvit! Cristiano Ronaldo poprvé nastoupil v sezoně v dresu Realu Madrid a hned vyfasoval červenou kartu! To už se mu nestalo dva a půl roku!

Ronaldo je sice hráč, který rozdává radost i emoce, ale co se týče prohřešků, bývá opravdu opatrný. Samozřejmě, už párkrát červenou kartu viděl, ale nikdy v duelu s největším rivalem. 
 

V nedělním utkání s FC Barcelona to ale sudí portugalské superstar spočítal během malé chvilky. V 80. minutě vystřihl Cristiano Ronaldo sprint po levém křídle a nádhernou ranou překonal gólmana Ten Stegena. Parádní gól oslavil sundáním dresu a pozdravem fanouškům. Jenomže na Ronalda svlečeného do půli těla sudí Bengoetxea zvědavý nebyl a tak tasil žlutou kartu.


Za další dvě minuty už se zase řítil do velkého vápna a po střetu s Umtitim upadl. Ještě než se zvedl ze země, už tahal rozhodčí další kartu. Bylo jasné, že následovat bude červená.


"Vyloučení Ronalda považuji za velmi přísné a s největší pravděpodobností se odvoláme. Byla to hraniční situace. Netvrdím, že to měla být penalta, ale ze strany Cristiana to určitě nebylo filmování," říkal po utkání trenér Zidane novinářům.


Real nakonec ještě jeden gól Barceloně a je na nejlepší cestě získat španělský Superpohár.

ram TN.cz