Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.7. 2017 15:16
tajemství hodně velký smolař

Rosický zase marod? Trenér Sparty nic neskrýval, je tu problém

Tomáš Rosický
Zdroj: Profimedia
Tomáš Rosický

Zdá se, že Tomáš Rosický je ještě větší smolař, než se čekalo. V neděli vyšlo najevo, že se během 20 minut přípravného utkání s Blackburnem Rovers zřejmě opět zranil! I proto chyběl v generálce s Vitesse Arnhem.

Spasitel Sparty má zřejmě opět problémy. Před 10 dny končili Letenští soustředění v Rakousku a na posledních 20 minut vyběhl na hřiště i Malý Mozart. Vystřídal střelce branky Marca Janka a nakonec se i on sám podepsal pod vítězství nad týmem, který loni sestoupil z druhé anglické ligy.


Jenže možná se během těch 20 minut zase něco stalo. Svědčí o tom i debata trenéra Stramaccioniho na setkání s vedením klubu a držiteli zlatých permanentek. Jednoho z příznivců klubu zajímalo, proč Rosický chyběl v generálce s Vitesse Arnhem. A italský kouč odpovídal otevřeně, bez vytáček.

Tomáš Rosický
Zdroj: Profimedia Tomáš Rosický

"Trenér popravdě odpověděl, že Tomáš má jistou limitující věc a cítil bolest. Proto se ho společně rozhodli nenasadit," vysvětlil tiskový mluvčí Sparty Ondřej Kasík.


Vážné nebo dlouhodobé zranění ale letenský klub vyvrací. "Problém Tomáše ale nijak nelimituje směrem k dalším zápasům. Trenér ani neřekl nic takového, že by byl zraněný," dodal sparťanský mluvčí.


Fóra nejen sparťanských ale i dalších fotbalových fanoušků ale mají jasno: Během utkání s Blackburnem prý Rosického píchlo ve svalu a čeká jej další vynucená pauza...

ram TN.cz