Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 4. 2018
Exkluzivně Olympijská vítězka

Ledecká před závody brečí. Proč chystá testy DNA? Odpoví už dnes

Zdroj: TV Nova

Královna sněhu, obojživelnice, dvojnásobná olympijská vítězka. To všechno je Ester Ledecká, která poskytla televizi Nova exkluzivní rozhovor. Odpovídala v něm třeba na to, proč před závody brečí a zmínila i svou jmenovkyni – pětinásobnou olympijskou vítězku v plavání Katie Ledeckou. S tou chce jít na testy DNA. Proč? Nejen to se dozvíte už dnes ve 20:30 na stanici Nova Sport 1.

Rozhovor, který se natáčel dnes a odvysílá se už večer, trvá pětačtyřicet minut. Mimo sportovní dotazy probíral moderátor Štěpán Sokol s dvojnásobnou olympijskou vítězkou i soukromí. Ester Ledecká odpověděla třeba na to, proč před závody brečí.

 

Ester Ledecká
Zdroj: Nova Sport

 

Teprve třiadvacetiletá obojživelnice má všechno ve sportovní kariéře teprve před sebou. Proto nemohla chybět otázka týkající se budoucnosti Ester Ledecké. Co odpověděla? A proč si domluvila s pětinásobnou olympijskou vítězkou Katie Ledeckou testy DNA? Na to i spoustu dalších otázek budete znát už brzy odpověď!

 

Ester Ledecká
Zdroj: Nova Sport

 

Ester Ledecká v rozhovoru, který se natáčel dnes a odvysílá se už večer, zavzpomínala i na olympijské úspěchy. V Pchjongčchangu získala dvě zlaté medaile a kuriozitou je, že ve dvou různých disciplínách – nejprve ovládla superobří slalom v alpském lyžování a pak na snowboardu paralelní obří slalom.

 

Exkluzivní rozhovor s českou sportovní hvězdou sledujte dnes ve 20:30 na stanici Nova Sport 1.

lju TN.cz