Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 4. 2017
svět ufc páteční legrace

Problémy s aerolinkami? Hvězdy UFC představily účinný návod!

Bratři z UFC
Zdroj: facebook
Témata:

Celý svět tento týden obletěly drastické záběry pasažéra, kterého velmi násilně ze sedadla tahali zaměstnanci letecké společnosti United Airlines. Ostatní pasažéři se nestačili divit co se před nimi děje a jen nevěřícně sledovali až neuvěřitelnému počínání. Jak byste se, ale na jejich místě zachovali vy? A co víc, co byste dělali v pozici vláčeného? Bratři Graciové přináší pár skvělých tipů.

Rener a Rynor jsou další z potomků veleznámého rodu Graciů. Jejich děda patřil mezi průkopníky jiu jitsu a i jejich příbuzný Royce Gracie vyhrával první UFC turnaje. Jiu jitsu je taková rodinná tradice, která se dědí z generace na generaci. Zálibou bratrů je kromě jejich gymu, kde trénují i slavné osobnosti, rozbor UFC zápasů nebo událostí mimo oktagon.

 


Tentokrát si tedy vzali na paškál příhodu z letedla. Nutno říci, že kreativitě se nijak nebránili, jak dokazují na videu níže.

 

Rener je známý vtipálek a celá simulace byla brána samozřejmě jako žert. Smysl pro humor sdílí i s hercem Vincem Vaughnem známým ze spousty komedií. V nedávném videu se Vince totiž vžil do role Oleksiye Oliynyka a s jedním z bratrů demonstroval Ezekiel choke z posledního zápasu našeho Viktora Pešty v UFC.

Lukáš Zduba TN.cz
Reklama

 

Reklama