Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 16. 7. 2018
otazníky co se za tím skrývá?

Problém Kanga? Nehoda, doklady a místo generálky Sparty let domů

Guelor Kanga
Zdroj: Profimedia
Guelor Kanga

Sparta v přípravě nepřesvědčila. Generálka skončila prohrou 1:2 s průměrným polským týmem Zaglebie Lubin a fanoušci Letenských mluví o tom, že hodně chyběla práce Guelora Kangy. Podivné. Jak to, že tenhle středopolař poslední přípravu nehrál?

Není v tom nějaký zádrhel? To napadne každého sparťana, když se podívá na instagram Guelora Kangy v den posledního přípravného zápasu. Na instastories hvězdného záložníka je fotka z letiště: čas 06:41, Česko – Gabon.

Guelor Kanga avizuje svůj odlet
Zdroj: Instagram Guelor Kanga avizuje svůj odlet

Tuhle záhadu Sparta vysvětlila před začátkem zápasu s Lubinem následně: „Guélor Kanga do zápasu nezasáhne kvůli zdravotním problémům, i proto dostal svolení odcestovat domů vyřídit si nové cestovní doklady,“ stálo na klubovém twitteru.


Pravda je taková, že gabonský středopolař zdravotní trable měl. Daleko víc se ale mluvilo o jeho nešťastní bouračce na letišti. Kanga prostě poslední týdny zažívá víc starostí než radostí.
Sparťanští příznivci se přitom těšili na novou záložní řadu Stanciu – Kanga – Ristič. Jenže africký prvek zatím chybí. A kdoví, jestli je jediným problémem zranění a doklady.

Sparťanští příznivci se přitom těšili na novou záložní řadu Stanciu – Kanga – Ristič. Jenže africký prvek zatím chybí. A kdoví, jestli je jediným problémem zranění a doklady.


Fanoušci si totiž také stačili všimnout, že Kanga v poslední době začal na svém instagramu sdílet i fotky z bývalého působiště v Crvene Zvezdě Bělehrad. V Srbsku ho prostě milovali, tam byl za Boha. Ve Spartě zatím tolik slávy ještě nezažil.


A navíc se ve fórech sparťanských fanoušků objevují i podivné zprávy o Kangově údajné problémovosti.


Snad to není pravda a Guelor Kanga bude v nové sezoně oporou Sparty. Nejen ona, ale celá česká fotbalová liga borce jeho kvalit potřebuje.

ram TN.cz