Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 31.1. 2018 21:48
hokej Rytíři ho zklamali

Přišel, viděl, ale nezvítězil! Pod dohledem Jágra Kladno vyhořelo

Jaromír Jágr sleduje zápas svých Rytířů
Zdroj: profimedia.cz

I když byl jen v roli diváka, stejně byl hlavní atrakcí na utkání mezi hokejisty Kladna a Karlových Varů. Každý ho chtěl vidět, každý si na něj přál sáhnout. Přítomnost jejich velkého šéfa Jaromíra Jágra ale Rytířům štěstí nepřinesla. Pod dohledem legendy podlehli Karlovým Varům jasně 0:4.

Pro legendárního Jágra to byl únavný den. Dopoledne přílet do Prahy, pak kličkování před lačnými novináři, následně podpis smlouvy s milovaným Kladnem a nutná lékařská prohlídka u fyzioterapeuta Pavla Koláře, který mu má dát dohromady jeho pochroumané koleno.

I přes tento náročný program si však božský Jarda nemohl nechat ujít zápas svých Rytířů, kteří doma nastoupili proti Karlovým Varům. Dokonce prý nechybělo moc a jeden z nejlepších hráčů všech dob se fanouškům ukázal přímo na ledě...

16

Galerie: Jágr přihlížel debaklu Rytířů

Jaromír Jágr sleduje zápas svých Rytířů

Hodnocení:


"Teoreticky nastoupit mohl. Vše potřebné bylo vyřízené už před zápasem," podotkl tiskový mluvčí klubu Vít Heral. Hlavně ze zdravotních důvodů ale zůstal Jágr, který na čtvrtek svolal mimořádnou tiskovku, v roli fanouška a zápas pozorně sledoval z VIP prostor kladenského stadionu. Společnost mu v hledišti dělal marketingový ředitel klubu Jiří Kalla.

Samotný duel však Jágrovi radost určitě neudělal. Účast jejich bosse přímo na tribuně totiž hokejisty nejspíš znervózněla a výsledkem byl debakl domácích 0:4...


Středočeši navíc vysokým rozdílem prohráli už druhý zápas v řadě, když kolo předtím dostali hrozivou nálož 0:6 od Ústí.

Chrabrý Rytíř Jágr, jenž by měl nastoupit už v sobotu proti Benátkám, se tak vrací v ten nejlepší možný čas!

fre TN.cz