Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.10. 2015 19:25
evropská liga házená žen

PŘÍMÝ PŘENOS: Baník Most vs. Cassano Magnago

Házenkářky Baníku Most vyzvou Cassano Magnago
Zdroj: TN.cz

Exkluzivně vám přinášíme možnost sledovat přímý přenos utkání evropského poháru EHF. V ženské házené se představí náš domácí celek Baník Most proti italským soupeřkám Cassano Magnago. Fanděte s námi v našem živém přenosu! Startujeme v sobotu v 17:50.

Stejně jako loni, tak i letos se dámský házenkářský klub ze severu Čech DHK Baník Most, nazývaný „Černí andělé“, zúčastní evropského poháru, ve kterém bude chtít potvrdit své zvučné jméno nejen v české házené. Černí andělé jsou totiž trojnásobnými mistry ČR, vítězi společné Česko-Slovenské ligy WHIL, dvojnásobnýmí vítězi Českého poháru a v neposlední řadě dobyl Most už i celou Evropu, a to v poháru Challenge Cup.

 

I přes to, že tým Černých andělů se pro letošní sezónu hráčsky značně obměnil, cíle má stále ty nejvyšší – český titul, do 3. místa ve společné Česko-Slovenské soutěži WHIL a v evropském poháru přežít minimálně podzim. Tomu by měl pomoct i silný rozpočet klubu, který dosáhl – i bez mládežnické složky – přes 10 milionů korun.

 

Letos se mostecký klub účastní poháru o úroveň výše – EHF Cup – a je nasazen přímo do 2. kola, ve kterém se dnes utká s italským celkem Cassano Magnago.

Sledujte v přímém přenosu!

TN.cz