Publikováno 15. 3. 2017
NHL Z hokejového rozbruslení

Primadona Doan: Tohle dělal na rozcvičce, ani se neomluvil! VIDEO

Shane Doan
Zdroj: Profimedia / facebook

Hokejová osobnost, legenda, ale také primadona. I tak se dá nazývat Shane Doan, kapitán Arizony. To především poté, co se na něj zaměřila při rozbruslení kamera. Nejen, že jako správný mazák nastoupil na rozcvičku bez helmy a dělal svým spoluhráčům různé naschvály, ale také jednoho omylem sestřelil a ani se mu neomluvil. Odjel, jakoby se nechumelilo.

Shane Doan, opora Arizony, která v dresu Coyotes válí už dvacátou sezonou. Ne nadarmo je i kapitán. Na to, že oslavil už čtyřicáté narozeniny by si však mohl nějaké ty manýry odpustit. To v narážce na jednu z předzápasových rozcviček, kde se na něj zaměřila kamera.

 

 

Na tradiční předzápasovou nezbytnost nastoupil Doan bez helmy, jako pravý mazák. Na tom by nebylo až tak nic překvapivého, Jaromíra Jágra třeba ani jinak při rozbrusleních neznáme. Jenže potom udělal pár věcí, které asi děla nemusel. Olivera Ekmana Larssona obral jen tak o kotouč, to ještě mohla být srandička.

 


Jenže když nerad sejmul nic netušícího Jakoba Chychruna tak, že mu z toho až odletěla helma, pouze se zvedl, odstrčil mu hokejku a bez pardonu či nějaké omluvil cynicky odjel pryč. Takto by jako kapitán příkladem jít asi neměl, co říkáte?
 

lju TN.cz