Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 1. 2018
instagram tenisový svět

Jel si Berdych jen pro startovné? Pochlubil se vzkazem o zlatokopce

Ester Sátorová a Tomáš Berdych
Zdroj: Instagram
Ester Sátorová a Tomáš Berdych

Stačil jeden jediný zápas a už to má na stole. Tomáš Berdych bojuje se závistivými fanoušky, kteří mu nemohou přijít na jméno, když vidí fotky z luxusních destinací. A nedej bože, aby prohrál s outsiderem.

Tomáš Berdych vyrazil vstříc nové sezoně do katarského Dauhá se svou manželkou a vstup do nového roku oslavil společně se svými fanoušky na instagramu, když jim poslal vzkaz i přání do roku 2018.

Vzkaz Tomášovi Berdychovi
Zdroj: Instagram Vzkaz Tomášovi Berdychovi

Spolu sním se usmívala na fotkách také Ester Sátorová, která svému milému dělá pravidelně společnost po celém světě. Jenže když pak přišla druhý den prohra s Jan-Lennardem Stuffem z Německa, dostal to český tenista jak na podnose zpátky.

17

GALERIE: Tomáš Berdych a Ester Sátorová na dovolené

Zdroj: Instagram

Tomáš Berdych a Ester Sátorová - 2

Hodnocení:


„Tak sis přijel pro startovný, č…? Hlavně se vyfoť s tou zlatokopkou někde v Las Vegas. Aby ti neutekla, až budeš furt prohrávat a nebudou prachy,“ stálo na jeho účtu. Ale hanlivé zprávy chodily nejen z Česka.

Vzkaz Tomášovi Berdychovi
Zdroj: Instagram Vzkaz Tomášovi Berdychovi

Nebyl by to Berdych, aby se neozval a tak zprávu vystavil na svém instagramu. „Díky za podporu,“ poslal palec nahoru.


Pravda je taková, že za účast v prvním kole dostal 12 380 dolarů, což je v přepočtu něco přes čtvrt milionu korun. Rozhodně tedy Tomáš Berdych neprodělal.

ram TN.cz