Publikováno 23. 10. 2018
Box Boxerský souboj

Khabib vyzval neporaženého Mayweathera: Přijeď do mého světa

Khabib Nurmagomedov a Floyd Mayweather
Zdroj: Profimedia

Nejdřív McGregor, potom Mayweather. Khabib Nurmagomedov si vyhlídl další oběť a zřejmě to bere vážně. Amerického boxera zve už na zápas o titul do Moskvy.

Necelé tři týdny po ostře sledovaném zápase s Conorem McGregorem, po kterém rozpoutal Nurmagomedov bitku v hledišti, už má Dagestánec vyhládlého dalšího soupeře. Není jím nikdo jiný, než Floyd Mayweather.

14

GALERIE: Khabib ovládl souboj s McGregorem, pak se strhla bitka

Zdroj: Profimedia

Khabib vs. Conor

Hodnocení:„Přijeď do mého světa,“ zve Nurmagomedov Američana do Moskvy poté, co prohlásil, že by mohl klidně zkusit i box. Prý už se dokonce setkal i s pověřenou osobou z Ruské Boxerské Federace.


„Jsou si jistí, že přilákáme 100 tisíc diváků,“ prohlásil sebevědomě Dagestánec. „Chceme souboj uskutečnit v legendární Luzhniki Areně,“ popisuje Khabib svůj plán na instagramu.

 

 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сегодня состоялась встреча с генеральным секретарём Федерации бокса России @umar_kremlev Обсудили бой с Мэйвезером. Хотим, чтобы бой прошёл в Москве на легендарной арене Лужники.Уверены,что соберём 100 тыс зрителей,а также установим мировой рекорд по продаже платных трансляций. А,самое важное,в углу будет мой Отец, в Москву виза ведь не нужна. А так вопрос к моим болельщикам: вы в меня верите? Или тоже считаете, что он меня вырубит по боксу?


Mayweather se utkal už s Conorem McGregorem. Toho v srpnu 2017 porazil až v 10. kole. Uzavřel tak svoje skóre na 50:0. Jednačtyřicetiletý boxer nikdy nepoznal přemožitele. A Khabib Nurmagomedov by se jim rád stal.

hp TN.cz