Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.11. 2015 13:04
královský plat kdo ho zaplatí?

Přestup STOLETÍ: Ronaldo je údajně na odchodu z Realu! Kam?

Zdroj: TV Nova

Když přišel Ronaldo v roce 2009 z Manchesteru United do Realu, stál téměř dvě a půl miliardy korun. Teď je ale jeho cena úplně někde jinde. Sám Ronaldo si ročně vydělá skoro půl miliardy. Měsíčně je to 39 miliónů, týdně devět a denně si přijde Portugalec na více než milión korun. A tomu odpovídá i cena, za kterou by ho Real prodal.

Možná se schyluje k fotbalovému přestupu století. Cristiano Ronaldo má podle některých zahraničních médií namířeno do Paris Saint-Germain.


"Pokud v Paříži chtějí Ronalda, je to jednoduché. Musejí zaplatit výstupní klausuli ve výši 1 miliardy Eur," prohlásil prezident Realu Madrid.

Cristiano Ronaldo
Zdroj: facebook.com


A to je zhruba 27 miliard korun. To by byl opravdu přestup století. Ale není to nemožné. PSG vlastní katarští šejkové a těm peníze rozhodně nechybí. K jednáním s Ronaldem už  údajně došlo, což dokazuje i jeho velmi přátelské chování k majiteli pařížského klubu.


TAKÉ ČTĚTE:


Hlavní důvodem Ronaldovy nespokojenosti je právě prezident Realu Pérez. Ten se totiž postavil za trenéra Beniteze, kterého Ronaldo nesnáší, stejně jako fanoušci a většina hráčů. "O trenérovi se bavit nechci. Ale mám na něj svůj názor," řekl stručně nejlepší fotbalista světa.


Tak uvidíme, kdo z nich opustí Real jako první. 
 

TV Nova