Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 10. 2018
mma galavečer

Prestižní zápasy v Dobříši! Na GCF 46 se bude řezat i fotbalista

GCF 46 Dobříš
Zdroj: www.gcfmma.cz

V sobotu 13.října od 18 hodin proběhne ve sportovní hale v Dobříši turnaj pod pravidly MMA, nejstarší a ve světě nejznámější české organizace GCF. K vidění bude jedenáct zápasů nejtvrdšího bojového sportu planety.

V hlavních zápasech se představí Viktor Pavlíček a Michal Lebduška, proti zástupcům Srbska a Slovenska. Viktor Pavlíček, třetí z amatérského mistrovství světa v MMA z roku 2016 z Macao a držitel titulu GCF Grand Prix Heavyweight šampion se do zápasu v MMA vrací po zdravotních patáliích po roce a půl a bude zajímavé sledovat, jestli se dokáže vrátit do dřívější formy. Soupeřem mu bude Milan Vrbič ze Srbska.

 

Michala Lebdušku bude čekat slovenský bojovník Krisztof Simon. V dalších zápasech, jak je u GCF již téměř 10 let zvykem, se představí nadějní bojovníci české MMA scény.

 

Zajímavým jménem bude určitě dvacetičtyřletý Jindřich Šindelář, do loňského roku profesionální fotbalista, jenž se MMA věnuje rok a půl a za tu dobu absolvoval dva vítězné amatérské zápasy.

GCF 46 Dobříš
Zdroj: www.gcfmma.cz

Premiéru v profi MMA si obude mistr světa v kickboxu WKN Matěj Skalický a chybět nemůžou Jan Turek či Jaroslav Hrdlička, do nichž jsou do budoucna vkládané velké naděje a mohli by jít v krokách šampionu GCF Viktora Pešty, Jiřího Procházky či dalších českých bojovníků, kteří se do zahraničních organizací pronikli z GCF.

 

Přímý přenos poběží od 18.00hod na Nova Sport 2 a vstupenky jsou v prodeji v infocentru Dobříš a na také ZDE.

TN.cz