Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 2. 2. 2017
nova sport fanoušci se dočkali

Prestižní Premier League Darts už dnes večer na Nova Sport 2

Premier League Darts 2017 group
Zdroj: TN.cz

Rok se s rokem sešel a na stanici Nova Sport 2 začíná další ročník Premier League Darts. Unikátní šipková soutěž startuje už dnes a po šestnáct čtvrtků budeme svědky těch nejlepších šipkových klání. Elitní desítka hráčů začíná svou pouť soutěží dnes v Newcastlu. Díky Nova Sport 2 můžete být od 20:05 u toho!

„Od února do května jsou čtvrteční večery ve znamení šipek, vyprodaných hal, spousty naházených 180 a doufejme nějaké té "devítky". Samozřejmě, že uvidíme střetnutí tradičních soupeřů, jakými jsou Phil Taylor a Raymond van Barneveld, ale dojde i na pikantní boj mezi Michaelem van Gerwenem a Jelle Klaasenem, o kterých je známo, že se nemají moc v lásce. Hned první kolo nabídne opakování finále nedávného mistrovství světa mezi Mighty Mikem van Gerwenem a Gary Andersonem,“ říká komentátor Pavel Korda, který bude i u dnešního přenosu.

Premier League Darts 2017 trophy
Zdroj: TN.cz

Obhájce titulu Michael van Gerwen bude letos čelit tradičním rivalům, jako je Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Dave Chisnall, Raymond van Barneveld nebo hrající legenda Phil Taylor. Do hry ale letos vstupuje také další Nizozemec Jelle Klaasen, kterého čeká teprve druhá účast v PLD. Druhou zkušenost s prestižním podnikem získá také Belgičan Kim Huybrechts, který nastupuje v pozici světové třináctky. Nebývalá šipková podívaná už dnes ve 20:05 na Nova Sport 2!

TN.cz