Publikováno 7. 5. 2017
nova sport noc v nba

Překvapení se nekonalo. Warriors zdolali Utah i potřetí

Utah - Golden State

Jediný zápas měla v noci na neděli na programu NBA a překvapením neskončil. Basketbalisté Golden State v něm vyhráli v Utahu 102:91 a v sérii vedou 3:0.

Utah se ovšem za svůj výkon nemusí vůbec stydět. Desetibodovou ztrátu z první čtvrtiny totiž Jazz dokázali nejen dohnat, ale dokonce i zvrátit výsledek ve svůj prospěch, když po půli vedli o bod.

Warriors si pak sice zase vedení uzmuli pro sebe, ale o co hrát bylo až téměř do závěrečných minut. Ještě necelé čtyři minuty před koncem čtvrté části měl Utah jen dvoubodovou ztrátu, pak ale zabraly největší hvězdy hostů Kevin Durant a Stephen Curry.

První jmenovaný si v utkání nakonec připsal osmatřicet bodů a navíc třináct doskoků, Curry přidal třiadvacet bodů. Na druhé straně byl nejproduktivnější Hayward s 29 body.