Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 9. 2017
Šipky Program

Pozvánka Nova Sport: Víkend bude ve znamení šipek!

Peter Wright
Zdroj: Nova Sport

Nejlepší osmička nehraje pouze Premier League Darts, ale také Champions League of Darts a právě tento turnaj je na programu tento víkend. Jeden z nejnovějších turnajů na okruhu se hraje teprve podruhé a stejně jako v loni, i letos bude elitní osmičku hostit Motorpoint Arena ve waleském Cardiffu. Oba hrací dny vysílá živě Nova Sport 2.

Loňský vítěz Phil Taylor hraje letos svojí poslední sezónu, a tak si vybírá jen několik turnajů během sezóny, na který předvádí své umění. Champions League of Darts k nim ale patří, a tak bude o víkendu moci obhajovat. O vavříny ho bude chtít obrat světová jednička Michael van Gerwen s krajanem Raymondem van Barneveldem, skotské duo Anderson Wright, ale i dvojice Angličanů Lewis, Chisnall. Nováčkem ve vybrané společnosti je pak v Rakousku žijící Srb Mensur Suljovič.

 

 

Kromě hlavních favoritů Taylora s Gerwen bude i v tomto turnaji černým koněm Peter Wright. Ten dokázal letos vyhrát už devět turnajů a rozhodně nekončí. „Vyhrát devět turnajů je skvělé a já jich mám ještě spoustu před sebou. Chtěl bych to číslo překonat a stát se jednou z legend jako Michael, Phil nebo John Part, kteří vyhráli deset turnajů v sezóně,“ shrnuje své vyhlídky Wright. Zda se mu podaří zapsat mezi legendy už tento víkend, můžete sledovat na Nova Sport 2.

 

Zapsat se mezi legendy jako první vítěz Nova Sport Open můžete i vy. Stačí se přihlásit na novasport.tv/sipky a zájezd na finále MS může být váš.

 

Rozpis vysílání Champions League of Darts Nova Sport 2:

Sobota
14:20 Přímý přenos odpoledního programu 1. dne šipkařského turnaje
19:35 Přímý přenos večerního programu 1. dne šipkařského turnaje

Neděle
15:00 Přímý přenos odpoledního programu 2. dne šipkařského turnaje
19:50 Přímý přenos večerního programu 2. dne šipkařského turnaje

TN.cz